Lakier hybrydowy – dlaczego warto po niego sięgnąć
paznokcie

Lakier hybrydowy – dlaczego warto po niego sięgnąć?

W ciągu ostatnich lat lakiery hybrydowe zdominowały rynek wyrobów przeznaczonych do zdobienia paznokci, skutecznie zastępując klasyczne produkty do malowania. Hybryda stanowi także doskonałą alternatywę dla lakierów akrylowych i żelowych. W odróżnieniu od nich nie jest dedykowana przedłużaniu płytki paznokcia, ale idealnie sprawdza się w przypadku pań, którym zależy na bardzo naturalnym, a jednocześnie efektownym wyglądzie dłoni.

Lakier do hybryd – technika nakładania

Manicure hybrydowy może być wykonany zarówno w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, jak i zaciszu domowym. Sama technika nakładania lakieru nie jest skomplikowana, ale wymaga zaopatrzenia się odpowiedni sprzęt, w szczególności w lampę UV. Kluczowe jest właściwe przygotowanie płytki paznokcia: jej opiłowanie, wypolerowanie oraz odtłuszczenie. Samo wykonanie hybrydy wiąże się z nałożeniem bazy, a następnie przynajmniej jednej warstwy lakieru oraz utwardzającego topu. Po pokryciu paznokcia każdą z warstw należy poddać je działaniu promieni ultrafioletowych.

Atuty lakieru hybrydowego

Lakier do hybryd zyskuje coraz większą popularność ze względu na swoje walory estetyczne i praktyczne. Do największych zalet hybrydy należą:

  • trwałość – lakier hybrydowy utrzymuje się na płytce nawet przez cztery tygodnie,
  • szybkość wykonania manicure’u,
  • niezbyt intensywna woń samego lakieru, nadmiernie niedrażniąca zmysłu węchu,
  • spektakularny efekt wizualny – paznokcie prezentują się efektownie, są gładkie, błyszczące, a przy tym nie tracą naturalnego wyglądu,
  • bezpieczeństwo techniki zdobniczej.
lakier hybrydowy na paznokciach

Lakiery hybrydowe – bogata paleta barw

Lakiery hybrydowe kuszą bogactwem dostępnych na rynku odcieni kolorów. Ich szeroką ofertę można znaleźć tutaj – od tonów cielistych, przez subtelne pastele, po barwy bardzo wyraziste i krzykliwe, dedykowane miłośniczkom mocnych akcentów kolorystycznych. Są wśród nich zarówno produkty, które idealnie sprawdzą się jako atrakcyjne uzupełnienie stylizacji casualowych, jak i lakiery z efektownie połyskującymi drobinkami złota bądź srebra, doskonałe do outfitów wieczorowych.

Możliwość komentowania Lakier hybrydowy – dlaczego warto po niego sięgnąć? została wyłączona