paznokcie
paznokcie

Najmodniejsze zdobienia paznokci – trendy na wiosnę i lato 2018

Która z nas nie marzy o pięknych i zadbanych paznokciach? Jeśli jeszcze do tego będzie to hit wiosny i lata 2018 roku? Jesteśmy na tak!

Na jakie trendy zwróciły uwagę stylistyki paznokci?

Przede wszystkim kolor i błysk. To właśnie te elementy przyciągają uwagę odbiorców najbardziej. Kontrastowo – minimalistyczne wzory z delikatnym kolorem bazowym oraz nietuzinkowe aplikacje, do których niezbędne stają się różne akcesoria do paznokci. Na wybiegach u znanych projektantów pojawiły się natomiast krzykliwe kolory na paznokciach (przykładowo: neonowa pomarańcz i intensywny fiolet) oraz różnego rodzaju metaliczne wykończenia. Lato zdecydowanie rządzi się swoimi prawami. Również podczas wyboru wakacyjnego manicure!

paznokcieJakie wzory wybierać?

Przede wszystkim geometria. Klasycznym przykładem będą pojedyncze kropki np. na wybranych paznokciach. Ten delikatny element sprawia, że manicure staje się po prostu ciekawszy. Dobrym wyborem będą także paski, które mogą optycznie wydłużyć płytkę paznokcia. A dla osób odważnych? Połącz oba te elementy! Różna kombinacja wzorów na pewno będzie zauważona przez innych.

Dla kontrastu

Jeśli wzory to dla Ciebie zdecydowanie za dużo, jest dobra wiadomość! Pamiętaj, klasyka zawsze jest w modzie. W tym roku specjaliści proponują różne odcienie nude oraz pasteli, gdzie paznokcie będą wyglądać naturalnie i zdrowo. Kolor neutralny i delikatne zdobienie paznokci to gwarancja schludnego wyglądu dłoni. Ten wybór obroni się zawsze.

Możliwość komentowania Najmodniejsze zdobienia paznokci – trendy na wiosnę i lato 2018 została wyłączona