Kosmetyki,  Uncategorized,  Zabiegi kosmetyczne

Kerastase cement

Piękna i błyszcząca fryzura to marzenie każdej kobiety. Co zrobić jednak aby włosy wyglądały zdrowo i zachwycały blaskiem kiedy codziennie trzeba je układać, nierzadko katować suszarką czy prostownicą.

Konieczna jest odpowiednia ochrona, ponieważ pod wpływem gorąca, z włosów wyparowuje woda a one stają się suche, matowe i bez życia.

Ochrona termiczna

Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniego kosmetyku który nie tylko nabłyszczy włosy ale tez ochroni je przed negatywnymi skutkami stylizacji na ciepło. W tym celu stworzony został cement termiczny kerastase. Może być on stosowany nawet przy cienkich włosach, które szczególnie potrzebują ochrony.

 

Sposób użycia kerastase cement

 

Jeśli chcemy zabezpieczyć włosy przed gorącym  nawiewem sucharki wystarczy odrobinę cementu kerastase rozetrzeć w dłoniach a następnie rozprowadzić go na długości włosów. Jeśli ma być natomiast ochroną przed działaniem prostownicy czy lokówki, wystarczy odrobinę wetrzeć w suche, rozczesane włosy.

Kerastase cement Gobli ma działanie dociążające i dyscyplinujące włosy, należy ostrożnie dozować ilość kosmetyku, ponieważ  może obciążyć delikatne i skłonne do przetłuszczania włosy. Wystarczy naprawdę niewielka ilość aby zapewnić piękny blask i wygładzenie.

Z powodzeniem może też zastąpić silikonowe serum na końcówki, ponieważ ogranicza plątanie, nabłyszcza a dodatkowo chroni dzięki czemu końce nie będą się tak szybko rozdwajać.

Możliwość komentowania Kerastase cement została wyłączona