Modne stylizacje na paznokciach za pomocą żeli do zdobień
paznokcie

Modne stylizacje na paznokciach za pomocą żeli do zdobień

Współczesny manicure przeniósł się na zdecydowanie wyższy poziom. To stylizacje, które często można porównać do wybitnego dzieła artystycznego. Kosmetyczki czasem na rzęsach, aby móc stworzyć oryginalne kompozycje, jakie będą w stanie zadowolić klientki. Nie ma się czemu dziwić, że podejmują one takie starania – w końcu wymagania klientek stale rosną. Chcą one takie stylizacje, które pozwolą im się wyróżnić z tłumu.

Trwały manicure

Czasy, kiedy ręce (a dokładnie paznokcie) co po chwilę smarowało się lakierem, już dawno minęły. Tamtejsze lakiery do paznokci nie były trwałe i często zdarzało się, że już nawet po godzinie, dwóch, kawałek lakieru do paznokci potrafił odprysnąć. Teraz sprawa ma się zupełnie inaczej, ponieważ do wyboru są lakiery hybrydowe i żelowe, które pomagają stworzyć trwalsze stylizacje, które są w stanie wytrzymać nawet do trzech – czterech tygodni w nienaruszonym stanie. Trwały manicure już na stałe wpisał się we współczesne kanony piękna. Najprostsze są te manicure, jakie wykonuje się przy pomocy jednego koloru, ale coraz większa ilość klientek decyduje się na wykonanie zdobień. To właśnie po to są potrzebne żele do zdobień paznokci z Makear.

żel do zdobień paznokci

Różne rodzaje zdobień

Tak, takie niewinne, ale jakże potrzebne żele można wykorzystać do różnego rodzaju zdobień. W jaki sposób takie zdobienia można podzielić? Chociażby ze względu na tematykę. W okresie bożonarodzeniowym na płytkach paznokcia można spotkać świąteczne elementy, jak chociażby choinki, prezenty, bombki, itd. Wielkanoc niesie ze sobą zajączki, jajeczka, czy też wszystkie te dodatki, jakie kojarzą się z tym ważnym świętem. Żel do zdobień pomaga również wykonać elementy, jakie związane są z tematyką wakacyjną (słońce, plaża, woda), wiosenną, jesienną, itd. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na co ochotę ma dana osoba i jakimi umiejętnościami jest w stanie popisać się kosmetyczka. Niektóre z nich są tak utalentowane, że są w stanie na płytce paznokcia wykonać istne cuda artystyczne, które można porównać do wielkich dzieł malarskich.

Prawidłowo wykonana stylizacja

Trzeba jednak pamiętać o tym, aby żele do zdobień paznokci nakładać w odpowiedniej kolejności. Tak, aby móc na samym końcu utrwalić wszystko topem, wkładając rękę do lampy, gdzie nastąpi utwardzenie. Tylko dzięki temu będzie można pozwolić sobie (a dokładnie to klientce) na wykonanie odpowiedniej stylizacji. Takiej, której na pewno pozazdrości nie jedna osoba. Na szczęście, uzdolnionych kosmetyczek w obecnych czasach nie brakuje na świecie.

Możliwość komentowania Modne stylizacje na paznokciach za pomocą żeli do zdobień została wyłączona