bourjois
Kosmetyki

Bourjois Paris – francuski makijaż w zasięgu ręki 

Kosmetyki Bourjois zostały wprowadzone na rynek już w 1863 roku – dzięki ich jakości i zaufaniu klientów marka ta przetrwała aż do dziś. W ofercie marki można znaleźć każdą część szeroko rozumianej „kolorówki”: podkłady, bazy do makijażu, unikatowe palety cieni do powiek i wiele innych. Marka w mediach przyznaje, iż Bourjois czerpię inspirację z paryskiego stylu życia. 

Dobierz idealny odcień z podkładami Bourjois

Jedną z zalet marki Bourjois Paris jest duża gama odcieni oferowanych przez firmę podkładów. W serii Healthy Mix, która jest najbardziej obszerną kolorystycznie serią, do wyboru możliwe jest 6 bazowych odcieni:

  • Rose Ivory,
  • Light Vanilla,
  • Vanilla,
  • Light Beige,
  • Beige,
  • Dark Beige.

Jeśli jednak żaden z powyższych odcieni nie odpowiada posiadanemu kolorytowi skóry nie należy się martwić. W tej serii można również odnaleźć kolory pośrednie, takie jak: Rose Ivory, Rose Vanilla oraz Rose Beige. Dzięki tak dużej rozpiętości kolorów i wpadających w nie odcieni możliwe jest dobranie idealnego podkładu do cery o każdym kolorycie – zarówno jasnej jak i ciemniejszej. Odcienie z dopiskiem „Rose” nadają się idealnie dla osób, których naturalny kolor skóry ukazuje odcienie różu. 

Kolejnym atutem jest możliwość doboru rodzaju wykończenia. W przypadku sympatii do matowych wykończeń makijażu idealnym wyborem będzie seria „1,2,3 Perfect” – z kolei jeśli ważnym jest efekt rozświetlenia zmęczonej skóry warto wypróbować kremy BB „Healthy Mix”. Możliwe jest również nabycie podkładu o naturalnym wykończeniu z serii „Healthy Mix”. W zależności od tego jak trwały ma być makijaż można wybierać między kremami BB a podkładami, które oprócz większej trwałości, charakteryzują się różnym stopniem krycia niedoskonałości.

Bogaty makijaż oczu 

Marka Bourjois Paris w swojej ofercie wychodzi do klientów z szeroką gamą cieni do powiek – głównie w odcieniach złota, brązu i czerni. Pośród produktów firmy można znaleźć cienie do powiek o konsystencji stałej, które będą doskonałym wyborem dla osób umiejących umiejętnie blendować makijaż oraz o konsystencji płynnej, które ułatwiają makijaż dzięki braku możliwości osypania się cieni w miejsca niepożądane. Możliwe jest nabycie cieniów o pojedynczych kolorach takich jak chociażby ciepły, jasnoróżowy „Pink Parfait” oraz palet cieni: zestawów do wykonania popularnego makijażu smoky eye i cieni z serii „seconde eyeshadow”. 

Możliwość komentowania Bourjois Paris – francuski makijaż w zasięgu ręki  została wyłączona