Kosmetyki

Montibello – ciągłe doskonalenie kluczem do sukcesu

Montibello to firma zaopatrująca w profesjonalne kosmetyki do włosów nie tylko klientów indywidualnych, ale także partnerskie salony fryzjerskie. Marka tworzy produkty naturalne i wegańskie, a produkowane przez nią farby nie zawierają amoniaku. Montibello stawia także na edukację i stałe pogłębianie wiedzy połączone z dobrą zabawą, organizując szkolenia, imprezy i konsultacje. Firma posiada ponadto swoich trenerów i tworzy tematyczne kolekcje.

Co znajduje się w ofercie hiszpańskiej marki Montibello?

Montibello-Smooth-Sleek-SerumZ racji tego, iż firma zaopatruje w swe produkty liczne salony kosmetyczne, jej oferta jest bardzo szeroka i zawiera kompletne serie dostosowane do różnych potrzeb włosów. Wśród kosmetyków wykorzystywanych przy wykonywaniu koloryzacji znajdują się nie tylko farby i tonery, ale również utleniacze, rozjaśniacze, koloryzatory i produkty służące ochronie podczas wykonywania zabiegu. Kosmetyki do pielęgnacji odpowiadają na problemy takie jak łamliwość włosów, puszenie czy spowodowane przez różnego rodzaju czynniki zniszczenia. Pozbyć się ich pomagają m.in. olejki, maski, odżywki, kremy balsamy, spraye i wiele innych. Wśród produktów do stylizacji dostępne są pasty, lakiery, pianki, suche szampony oraz kosmetyki do trwałej ondulacji.

Montibello – więcej niż tylko kosmetyki

Poza produktami do włosów, firma Montibello zaopatruje przedsiębiorstwa w niezbędne do pracy fryzjera akcesoria, takie jak peleryny, fartuchy, miseczki, ręczniki, grzebienie, pompki czy rozpylacze, a nawet firmowe koszulki. Marka dba ponadto o wyposażenie salonów fryzjerskich w meble, oferując np. ekspozytory i regały na kosmetyki oraz tzw. wózki pomocniki wyposażone w liczne szuflady, umożliwiające przechowywanie w jednym miejscu najpotrzebniejszych akcesoriów.

Możliwość komentowania Montibello – ciągłe doskonalenie kluczem do sukcesu została wyłączona