serum zielona herbata od Bielenda
Kosmetyki

Serum Bielenda z zieloną herbatą

Zielona herbata jest składnikiem aktywnym w wielu różnych produktach kosmetycznych. Wśród nich można w szczególności wyróżnić serum Bielenda z zieloną herbatą.

Skład produktu

Bielenda zielona herbata składa się wyłącznie ze składników o najwyższych parametrach jakościowych. W jego składzie można w szczególności wyróżnić olejek z drzewa herbacianego, który posiada właściwości antybakteryjne. Produkt posiada także dużą zawartość witaminy C, która wykazuje szereg działań antyoksydacyjnych, związanych z opóźnianiem procesów starzenia się skóry. W jego składzie można również wyróżnić seboregulującą azeloglicynę oraz witaminę B3, która posiada działanie regenerujące skórę. Serum z zieloną herbatą zawiera w sobie również dodatek kwasu migdałowego, który posiada funkcje złuszczające skórę.

Zalety produktu

Bielenda zielona herbata posiada szereg zalet. Przede wszystkim jest to kosmetyk o działaniu wielofunkcyjnym. Jest on wyprodukowany w formie serum, które służy do stosowania na skórę. Produkt ten jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji różnych typów skóry, wśród których można wymienić cerę normalną, mieszaną, a także tłustą czy nawet trądzikową. Serum posiada bogatą w składniki aktywne formułę, która zapewnia skuteczne działanie. Przede wszystkim nawilża i odżywia skórę, a także reguluje pracę gruczołów łojowych oraz wydzielanie sebum. Produkt ten poprawia stan skóry oraz sprawia, że niedoskonałości, które się na niej znajdują nie są tak widoczne.

Możliwość komentowania Serum Bielenda z zieloną herbatą została wyłączona