szampon Orientalny Ogród od Yope
Kosmetyki

Szampony Yope – dla kogo?

Nie wszyscy wiedzą, że Yope to polska marka produkująca naturalne kosmetyki i środki czystości. W ofercie ma między innymi: balsamy, mydła, żele pod prysznic oraz szampony. Wszystkie produkty charakteryzują się oryginalnymi zapachami i ładnymi opakowaniami. Jednak czy szampony spełnią oczekiwania każdego klienta?

Rodzaje

Szampony Yope występują w kilku wariantach, a do każdego z nich przypisany jest określony zapach – do włosów normalnych szampon o zapachu mleka owsianego, do włosów zniszczonych i suchych zapach o nazwie orientalny ogród, a do włosów przetłuszczających się szampon o zapachu świeżej trawy.

Skład

Firma Yope szampony produkuje z naturalnych składników oraz takich, które mają niski poziom przetworzenia. Dzięki temu mogą używać ich również osoby, które posiadają wrażliwą skórę głowy. Jednocześnie sprawia to, że te szampony działają nieco słabiej od swoich bardziej chemicznych konkurentów.

Zapach

Zapachy są intensywne i oryginalne, co niektórym klientom może się nie spodobać, a innych z kolei może urzec. Na pewno nie pomyli się ich z żadną inną marką.

Wydajność

Tu leży największy problem szamponów Yope. Przez to, że nie posiadają w składzie zagęszczaczy, są dość rzadkie, a w związku z tym mało wydajne. Mogą nie sprawdzić się u osób z gęstymi lub bardzo długimi włosami. Ponadto szampony Yope nie pienią się zbyt mocno, dlatego automatycznie trzeba wycisnąć ich trochę więcej.

Możliwość komentowania Szampony Yope – dla kogo? została wyłączona