Kosmetyki

Składniki aktywne w paście do zębów UltraBlanc

UltraBlanc to wysokiej jakości produkt przeznaczony do mycia zębów. Zawiera on w swoim składzie szereg składników aktywnych, wśród których można wymienić węgiel, wyciągi roślinne, a także fluor.

Węgiel aktywny


Głównym składnikiem pasty do zębów UltraBlanc jest węgiel aktywny. Posiada on bardzo korzystne działanie, które w szczególności polega na wybielaniu oraz rozjaśnianiu posiadanego uzębienia. Jest to substancja w pełni bezpieczna, ponieważ w żaden sposób nie podrażnia dziąseł, ani nie uszkadza szkliwa. Dzięki niej pasta do zębów nabiera niezwykłej, czarnej barwy, co prezentuje się bardzo efektownie.

Roślinne wyciągi


W składzie pasty do zębów UltraBlanc można także znaleźć szereg roślinnych wyciągów. Pochodzą one z takich roślin jak rumianek czy porost islandzki. Ich działanie przede wszystkim polega na niwelowaniu istniejących podrażnień dziąseł, a także zapobieganiu pojawiania się nowych. Mają one także bardzo korzystne właściwości antybakteryjne, dzięki którym na zębach osadza się dużo mniejsza ilość bakterii.

Fluor


Istotnym składnikiem pasty do zębów UltraBlanc jest także fantastycznie działający fluor. Jest on składnikiem większości past, które znajdują się na rynku. Przede wszystkim chroni on zęby przed szkodliwym działaniem kwasów z pożywienia oraz napojów, a także przed pojawieniem się próchnicy. Dzięki niemu również utrata minerałów ze szkliwa jest zmniejszona, dlatego jest to bardzo ważny element każdej pasty do zębów. W doskonały sposób wpływa na remineralizację szkliwa.

Możliwość komentowania Składniki aktywne w paście do zębów UltraBlanc została wyłączona