Kosmetyki

Serum Bielenda do walki z zaskórnikami

Serum do twarzy popularnej marki kosmetycznej Bielenda o nazwie Super Power Mezo Serum to produkt idealny dla każdej kobiety, która chce w profesjonalny sposób zadbać o swoją cerę, a przy okazji powalczyć z uciążliwymi niedoskonałościami. Jego regularne stosowanie przez dłuższy okres czasu pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów, które deklaruje producent w opisie produktu.

Serum Bielenda – dla kogo będzie odpowiednie?

Preparat przede wszystkim pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, usunięcie zaskórników i nadmiaru sebum, a w efekcie na spłycenie porów. Dzięki tak dogłębnemu oczyszczaniu efektem stosowania Bielenda serum jest także rzadsze pojawianie się wyprysków, a na dłuższą metę – gładsza skóra. To własnie walka z zaskórnikami jest głównym zadaniem tego preparatu i faktycznie do tego sprawdza się on idealnie. Pierwsze efekty są widoczne już po kilku tygodniach stosowania serum Bielendy.

Trudna walka z przebarwieniami

W dłuższym dystansie czasowym preparat pozwala też na wyrównanie kolorytu skóry, a więc efektywnie walczy z nieestetycznymi przebarwieniami. Najlepsze efekty można uzyskać stosując go nieprzerwanie przez kilka miesięcy. Może on być aplikowany zarówno rano jak i wieczorem, a w przypadku chęci intensyfikacji działania – nawet dwa razy dziennie. Około kwadrans po jego aplikacji można zastosować także krem.

Poprawa jędrności i napięcia skóry

Ze względu na obecność kwasu migdałowego w składzie serum Bielendy może mieć ono także działanie przeciwstarzeniowe. Poprawia ono napięcie skóry, a także sprawia, że jest ona jędrna. Na pewno warto przetestować ten produkt, aby móc samodzielnie ocenić jego skuteczność.

Możliwość komentowania Serum Bielenda do walki z zaskórnikami została wyłączona