Zabiegi estetyczne

Zabieg keratynowego prostowania włosów – dla kogo?

Zabieg keratynowego prostowania włosów zyskuje coraz większą popularność zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Ma on na celu odżywić włosy i zapewnić im doskonałą kondycję, dodatkowo je prostując. Kto powinien skorzystać z tego zabiegu?

O keratynowym prostowaniu włosów

Keratyna do włosów najczęściej występuje w szamponach i odżywkach. Składnik ten ma odżywić włosy, poprawić ich ogólną kondycję i zminimalizować zniszczenia, które mogą być wywołane przez zbyt częstą koloryzację lub modelowanie włosów z użyciem wysokiej temperatury. Keratynowe prostowanie włosów działa podobnie, jednak efekt jest dużo bardziej widoczny i utrzymuje się nawet przez kilka miesięcy. Dzięki temu jest to bardziej skuteczna metoda niż regularne korzystanie z odżywek, masek i innych specyfików do włosów.

 

Kto powinien wykonać ten zabieg?

Zabieg keratynowego prostowania włosów polecany jest przede wszystkim tym osobom, które posiadają naturalne loki. Jak sama nazwa wskazuje, po zabiegu włosy są gładsze i dużo bardziej prostsze, a efekt jest niezwykle trwały. Dodatkowo na ten zabieg powinny zdecydować się wszystkie te osoby, które z różnych przyczyn mają osłabione włosy. Keratynowe prostowanie włosów odżywi je od wewnątrz, dzięki czemu nabiorą one zdrowego wyglądu, staną się mocniejsze i będą szybciej rosnąć. Cena zabiegu uzależniona jest przede wszystkim od długości włosów, ale również niekiedy ich gęstości.

Możliwość komentowania Zabieg keratynowego prostowania włosów – dla kogo? została wyłączona