Zabiegi estetyczne

Kolczyk po boku nosa

Nostril kolczyk to jedna z najciekawszych form zabiegu kosmetycznego. Uwaga! Można go wykonywać tylko i wyłącznie w sprawdzonych salonach, wyposażonych w profesjonalny sprzęt do przekłuwania. Należy również mieć na względzie to, że wszystkie urządzenia powinny być na bieżąco dezynfekowane – dla bezpieczeństwa osób wykonujących zabieg, jak również dla tych, które się temu zabiegowi poddają.

Nostril po lewej i po prawie

Po której stronie wykonuje się nostril percing? To wszystko jest sprawą indywidualną. Można go wykonać po lewej, jak również po prawej stronie. Można zdecydować się na jego umieszczenie nieco wyżej (high nostril), jak również nieco niżej (standard nostril). Najpopularniejsze są standardowe kółka, jeżeli chodzi o kolczyki. Chociaż nieco bardziej ekstrawaganckie osoby, chętnie wyróżniające się w tłumie, pozwalają sobie na coś bardziej ekstra, z ciekawszymi, oryginalnymi kształtami.

Bezpieczny zabieg

Nostril musi być w pełni bezpiecznym zabiegiem. Dlatego też nikt nie może pozwolić sobie na założenie byle jakiego, niesprawdzonego kolczyka. Po wykonaniu tego rodzaju zabiegu należy założyć te kolczyki, które wykonane są z tytanu lub bioplastu. Dopiero później, po uzyskaniu pewności, że rana się w odpowiedni sposób wygoiła, można pomyśleć o tym, aby założyć kolczyki ze stali chirurgicznej. Tylko te wykonane ze stali są najbardziej bezpieczne. Dopuszczone są również do wykorzystania kolczyki ze srebra, ale należy się upewnić, że rana jest już w pełni wygojona i nic się z niej nie sączy. Po więcej zapraszam na stronę https://crazyneedles.pl/pl/menu/nostril-163.

Możliwość komentowania Kolczyk po boku nosa została wyłączona