Zabiegi estetyczne

Podkowa dla wszystkich

Kochasz konie? Zajmujesz się ich ratowaniem razem z jedną z polskich fundacji, a może masz własnego, na którym często jeździsz? Albo po prostu jesteś stałym bywalcem lub bywalczynią okolicznej stadniny i nie wyobrażasz sobie lepszego sposobu na spędzanie wolnego czasu?

Lub wyczynowcem, który jeździ na prawdziwych, poważnych zawodach? Odpowiedź na te pytanie tak naprawdę nie ma znaczenia. Wystarczy, że zależy Ci także na modnym wyglądzie. W tej sytuacji kolczyki podkowy po prostu są wymarzone dla Ciebie!

Pokaż swoją pasję na zewnątrz

Niech stanie się widoczna dla wszystkich, z którymi masz do czynienia. Kolczyk podkowa może być skromny i dyskretny, ale mimo wszystko zawsze rzuci się w oczy i będzie od razu wiadomo, co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze. Nie ma się czego wstydzić! Konie to wspaniała pasja, która rozwija nie tylko mięśnie i kondycję, ale także empatię, cierpliwość oraz poczucie obowiązku wobec drugiej żywej istoty. To wspaniałe i należy się tym dzielić z innymi.

Poza tym podkowy przynoszą przecież szczęście!

Dlatego piercing podkowa bywa popularny nawet wśród tych osób, które z końmi nie mają za wiele do czynienia, a za to są trochę przesądne. Nie ma co się z tego śmiać, ponieważ jeżeli można nieco pomóc szczęściu, to zawsze należy to robić. A nuż jest w tym odrobina prawdy? Drobne sztyfty ze zdobionymi, srebrnymi podkówkami wyglądają w końcu naprawdę dobrze i doskonale wkomponowują się w panującą obecnie modę, zarazem pozwalając na podkreślenie swojego indywidualnego stylu!

Możliwość komentowania Podkowa dla wszystkich została wyłączona