Zabiegi estetyczne

Manicure – prosty sposób na piękny i trwały manicure

By cieszyć się trwałym efektem manicure, wcale nie trzeba zapisywać się do kosmetyczki na kosztowny zabieg ani nawet zaopatrywać się w cały zestaw, do wykonywania na przykład hybryd. Można wybrać nowoczesny manicure winylowy, co wymaga zaopatrzenia się jedynie w specjalny lakier, a także – nie zawsze – top coat.

Lakier winylowy – czym się charakteryzuje?

Tego rodzaju manicure to świetny kompromis między naturalnością a trwałością, jeszcze lepszy niż hybrydy, nie tylko dlatego, że bardzo łatwo można go wykonać samodzielnie. Jest to też znacznie mniejszy koszt, gdyż lakiery winylowe, dostępne we wszystkich drogeriach, kosztują maksymalnie kilkanaście złotych, a zwykle można je kupić jeszcze taniej.

Ciekawą cechą tego lakieru jest fakt, że odznacza się on podwyższoną trwałością – utrzymuje się na płytkach znacznie dłużej niż zwykły, ale jednocześnie nie trzeba go utwardzać światłem LED ani UV.

Dzięki temu niweluje się konieczność posiadania lampy, ale też skraca czas wykonania manicure.

Wystarczy po prostu pomalować paznokcie tak samo jak zwykłym lakierem i poczekać, aż powłoka wyschnie. Inna ciekawa cecha lakierów winylowych to fakt, że utwardzają się one pod wpływem promieni słonecznych, można więc liczyć na trwałość nawet do 10 dni.

Nienaganny wygląd paznokci

Lakiery z polimerami winylu posiadają też tę ważną zaletę, że przez cały czas pozostawania na paznokciach mają niezmieniony kolor, głęboki odcień i połysk. Nie ścierają się, nie odpryskują i nie pękają, a zmywa się je najzwyklejszym zmywaczem – nie acetonem.

Manicure winylowy – zapisz się na zabieg!

Możliwość komentowania Manicure – prosty sposób na piękny i trwały manicure została wyłączona