Zabiegi estetyczne

Czym charakteryzuje się navel piercing?

Czym charakteryzuje się navel piercing? Z tym pytaniem boryka się wiele osób, które rozważają piercing okolic pępka. Nie ma w tym nic dziwnego- piercing okolic pępka po pierwsze wygląda nieziemsko, po drugie wbrew powszechnej opinii, nie jest on wcale skomplikowany. Dlatego też wychodząc naprzeciw waszym potrzebom, postanowiliśmy przyjrzeć się, dlaczego warto zdecydować się na piercing naval, oraz z czym tak naprawdę się to wiąże.


Czym jest piercing navel?


Navel piercing, to tak naprawdę nic innego, jak piercing okolic pępka, polegający na przekuciu skóry wokoło pępka. Tak naprawdę niewiele różni się on od tradycyjnego piercingu na przykład ucha. Pamiętajmy jednak, że jak każdy piercing, navel piercing wymaga szczególnej higieny- dlatego też po pierwsze warto zlecić go profesjonalnemu zakładowi, po drugie należy szczególnie dbać o higienę okolic pępka- w przeciwnym razie narażamy się na różnego rodzaju zakażenia, które nierzadko mogą być bardzo groźnie dla naszego zdrowia.

Jakie kolczyki do piercingu navel będą najlepsze?


Podstawową kwestią jest tutaj materiał, z jakiego są wykonane kolczyki, a mianowicie nie powinien on wywoływać uczulenia- doskonale nadaje się do tego stal chirurgiczna. Pamiętajmy też, aby nie posiadały one ostrych krawędzi, ponieważ po pierwsze mogą one kłuć nas w czasie codziennych czynności, po drugie mogą się one zaczepiać o nasze ubrania (a w skrajnych przypadkach mogą je nawet przedziurawić), co z pewnością nie będzie należało do przyjemnych, a wręcz może być bardzo bolesne.

Możliwość komentowania Czym charakteryzuje się navel piercing? została wyłączona