natura siberica
Kosmetyki

Piękno z Syberii

Naturalne, organiczne składniki są istotną częścią najróżniejszych produktów linii Natura Siberica. Ci, którzy potrzebują wsparcia kosmetyków, które są bezpieczne w swoim składzie – trafili w dziesiątkę. Ponadto nie znajdują się tutaj szkodliwe substancje jak: PEG, SLS, parabeny, oraz niezdrowe oleje mineralne.

Pełna gama wyrobów

natura sibericaCodzienna pielęgnacja zdrowymi kosmetykami, przyczyni się do zachowania lepszego stanu skóry i włosów. Dzięki tym produktom, można zniwelować wszelkie nieprzyjemności, które wpływają na wygląd. Można zatem wybrać odpowiedni:

– krem do twarzy,

– żel do mycia twarzy,

– maseczki,

– krem do rąk i stóp,

– szampon,

– odżywkę,

– balsam,

– mydło,

– masło do ciała,

– peeling,

– piankę do demakijażu.

Wszystkie produkty zawierają w sobie moc drogocennych roślin, które żyją w wyjątkowych warunkach zimnej Syberii, i dzięki temu posiadają wysoko aktywne składniki. Najwyższa jakość potwierdzona jest europejskimi certyfikatami, które uwierzytelniają naturalne metody pozyskiwania wszelkich elementów, składających się na wybrany produkt.

Do różnych typów cery i włosów

W bogatej ofercie marki Natura Siberica znajdują się wszelkie niezbędne produkty, które można wybierać ze względu na ich przeznaczenie, np. do skóry suchej, wrażliwej, dojrzałej, do włosów przetłuszczających się, osłabionych. Regularne stosowanie przyczyni się do prawidłowego utrzymania nawilżenia i gładkości skóry, a także polepszenia wyglądu włosów.

Możliwość komentowania Piękno z Syberii została wyłączona