Kosmetyki

Feromony damskie czyste i w formie perfum – które wybrać?

Panie chcące wybrać dla siebie feromony mogą decydować między ich dwoma wariantami: czystymi feromonami, jak i w formie perfum. Warto przy tym wiedzieć, że te drugie to nie tyle perfumy z feromonami, co feromony z perfumami. Ma to duże znaczenie, gdyż podstawę stanowią feromony, a nuty zapachowe są tylko korzystnym dodatkiem. Oznacza to bardzo skuteczne działanie, tak samo jak w przypadku czystych feromonów.

Które feromony damskie są mocniejsze?

Moc, czyli siła działania feromonów, nie zależy od ich postaci, czyli od tego, czy są one czyste, czy wzbogacone perfumami. Zależy od stężenia tych związków chemicznych, a to może być bardzo różne. Silniejsze stężenie mają zwykle droższe produkty, poza tym nierzadko są one mieszaniną kilku feromonów, co zapewnia jeszcze lepszy efekt. Kiedy zatem chce się spektakularnego efektu działania takiego produktu, warto inwestować właśnie w takie warianty.

Kiedy warto wybrać czyste feromony?

Przede wszystkim wtedy, gdy nie chce się rezygnować z używania stosowanych do tej pory perfum. Wiele kobiet ma swoje ulubione zapachy, którymi lubi się otaczać i nie chce z nich rezygnować. Na pewno też czyste feromony damskie np. z Sensu.pl są lepsze w przypadku pań, które są wrażliwe na zapachy i istnieje ryzyko, że perfumy z feromonami, które prawie zawsze kupuje się przez internet, a więc nie znając wcześnie zapachu, nie będą się im podobać. Ryzyko to co prawda jest niskie, ponieważ zazwyczaj do feromonów dodawane są takie nuty, które obiektywnie podobają się wszystkim, ale lepiej je od siebie oddalić jeśli perfumy mają męczyć – czasem zaś robią to na tyle, że wprost nie da się ich używać.

Zalety perfum z feromonami

Wybierając takie produkty, można zrezygnować z kupowania i używania klasycznych perfum, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Poza tym nuty zapachowe dodawane do feromonów zwykle są zmysłowe i uwodzicielskie same w sobie, więc efekt działania feromonów jest spotęgowany.

Możliwość komentowania Feromony damskie czyste i w formie perfum – które wybrać? została wyłączona