Kosmetyki

Catrice HD Liquid Coverage

Catrice HD Liquid Coverage to płynny podkład o wysokim kryciu. Producent zapewnia uzyskanie efektu idealnie wygładzonej cery, co nazywa efektem „high definition”.

Uwagę zwraca na siebie już samo opakowanie podkładu. Catrice HD Liquid Coverage wyglądem przypomina produkt luksusowy, a tymczasem jest to podkład drogeryjny, dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Buteleczka podkładu zawiera 30 ml produktu. Opakowanie wyposażono w specjalną pipetę, która znacznie ułatwia aplikację podkładu.

Podkład od Catrice zapewnia wysokie krycie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się u osób z cerą problematyczną, z licznymi przebarwieniami, widocznymi naczynkami lub wypryskami. Formuła podkładu jest jednak bardzo przyjemna, lekka i płynna, co rzadko można spotkać w podkładach wysoko kryjących. Sprawia to jednak, że aplikacja jest dużo łatwiejsza, a produkt wydajniejszy.

Podkład świetnie matuje, a efekt ten utrzymuje się bardzo długo. Dzięki temu jest to wręcz idealny podkład do cery tłustej oraz mieszanej.

Nałożenie odpowiedniej ilości podkładu potrafi nadać skórze piękny, naturalny koloryt oraz delikatne wygładzenie. Niewątpliwie największą zaletą podkładu HD Liquid Coverage od Catrice jest jego krycie, które dodatkowo można stopniować. Idealnie zakryje niedoskonałości, przebarwienia, a nawet cienie pod oczami. W połączeniu z lekką formułą, która jest praktycznie niewyczuwalna na skórze, podkład jest bardzo komfortowy w noszeniu, co jest trudne do osiągnięcia w przypadku większości kryjących oraz matujących podkładów.

Możliwość komentowania Catrice HD Liquid Coverage została wyłączona