usuwanie-naczynek
Zabiegi estetyczne

Na czym polega laserowe usuwanie naczynek?

Najpewniej każda kobieta pragnie mieć piękną i zdrową skórę. Niekiedy nie jest to możliwe przez powstające niedoskonałości. Należą do nich między innymi popękane naczynka, które pojawiają się na twarzy i nogach, w postaci czerwono-sinych nitek. O tyle, o ile na nogach jesteśmy w stanie je ukryć, to na twarzy może okazać się to dosyć problemowe. Możemy jednak poradzić sobie z tym, decydując się na laserowe usuwanie naczynek.

Na czym polega zabieg?

Usuwanie naczynek w Białymstoku jest bezpieczne. Niewielkie zmiany naczyniowe możemy usunąć niemalże natychmiast. W zabiegu wykorzystywane jest najczęściej światło laserowe o długości 1064 nm. Światło to jest dobrze pochłaniane przez hemoglobinę, której zadaniem jest transportowanie tlenu do tkanek. Co to oznacza? Mianowicie poprzez energię z lasera tworzy się skrzep krwi, co w konsekwencji powoduje, niejako wyłączenie naszego naczynia z krwiobiegu. Dzięki temu z czasem naczynko znika i zostaje usunięte z organizmu.

Ile zabiegów potrzeba?

Jest to kwestia indywidualna, wszystko zależy od ilości naczyń, a także ich głębokości. Ponadto, ważne jest, jak skóra reaguje na zabieg. Usuwanie laserowe naczynek i rumienia w przypadku lekkich zmian, jest możliwe podczas jednego zabiegu. Bardziej rozległe zmiany, muszą być usuwane, podczas kilku zabiegów.

Możliwość komentowania Na czym polega laserowe usuwanie naczynek? została wyłączona