zabiegi laserowe 2
Zabiegi estetyczne

Zalety laserowej depilacji bikini

Laserowa depilacja bikini stała się bardzo popularna w ostatnich czasach. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zabieg ten posiada bardzo wiele istotnych zalet.

Trwałość

Depilacja bikini Białystok jest przede wszystkim bardzo trwała. Raz przeprowadzony zabieg sprawia, że przez lata nie trzeba martwić się o usuwanie uciążliwych włosków. Czasem zdarza się nawet, że włoski nie odrastają już do końca życia. Aktualnie nie ma sposobu na depilację przynoszącego lepsze efekty. Ponadto ten sposób jest również bardzo skuteczny. Po przeprowadzaniu kilku zabiegów możliwe jest usunięcie stu procent włosków z powierzchni ciała.

Brak bólu

Ponadto bardzo ważną zaletą jest również to, że zabieg laserowej depilacji okolic bikini jest niemalże bezbolesny. Wiele osób porównuje odczucia w jego trakcie do ugryzienia komara. Tak więc cały zabieg przebiega w bardzo komfortowy sposób. Oprócz tego pielęgnacja skóry po jego wykonaniu nie jest również niczym skomplikowanym. Należy jedynie nie wystawiać skóry na słońce, ani nie chodzić przez kilka tygodni na baseny. Ważne jest również odpowiednie nawilżanie skóry i unikanie stosowania wszelkiego rodzaju peelingów. Mogą one podrażnić i tak już będącą w złym stanie skórę.

Możliwość komentowania Zalety laserowej depilacji bikini została wyłączona