wibo million dollar lips
Kosmetyki

Matowe pomadki wibo million dollar lips

Pomadki Wibo million dollar lips, bardzo szybko zyskały niesłabnącą popularność. Głównie dlatego, że już niedługo po pojawieniu się na sklepowych półkach, okrzyknięte zostały doskonałymi matowymi pomadkami, które można kupić kilkakrotnie taniej niż ich sławniejsze odpowiedniki, które utrzymują się na ustach równie długo.

Czym charakteryzuje się pomadka Wibo million dollar lips?

wibo million dollar lipsWedług producentów pomadka powinna utrzymać się na ustach przez co najmniej 4 godziny. Jej formuła umożliwia gładkie i równomierne rozprowadzenie jej na ustach, bez powstawania smug oraz niedociągnięć.

W tej chwili do wyboru pozostaje 6 różnych odcieni, dzięki czemu każda z pań na pewno bez problemu znajdzie zadowalający ją kolor.

W sprzedaży są, zarówno piękne, jasne róże odpowiednie dla blondynek, jak i krwista czerwień oraz fuksja.

Największymi zaletami wspomnianych pomadek, z całą pewnością jest ich trwałość oraz intensywność kolorów, które są bardzo zadowalające, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich niską cenę.

Jedynym minusem tego typu pomadki może być wysuszanie ust. Jest to jednak całkowicie normalne, biorąc pod uwagę pomadki matujące. Zawsze zawierają one formułę, która dość szybko zastyga na ustach, dzięki czemu stają się one bardziej aksamitne, ale niestety także bardziej przesuszone. Dlatego przed aplikacją matowej pomadki, warto zadbać o dobry wygląd ust oraz ich nawilżenie, stosując wazelinę lub natłuszczające balsamy.

Możliwość komentowania Matowe pomadki wibo million dollar lips została wyłączona