kosmetyki Vianek
Kosmetyki

Kosmetyki Vianek – najważniejsze informacje

Vianek to polska marka kosmetyków, która istnieje na rynku od ponad 20 lat i stale poszerza swój asortyment. Firma powstała z myślą o zaoferowaniu kobietom nowoczesnych rozwiązań, które odpowiadałyby ich potrzebom i spełniały najwyższe standardy jakości. Postało kilka serii produktów, które dedykowane są konkretnym problemom, dlatego warto poznać ich działanie i skład. 

Produkty Vianek i ich serie

Kosmetyki Vianek są podzielone na sześć różnych serii produktów, z których każdy przeznaczony jest do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Dla ułatwienia identyfikacji dla każdej grupy została wprowadzona konkretna kolorystyka opakowań. Dostępujące są następujące produkty:

  • seria niebieska – nawilżająca,
  • seria zielona – orzeźwiająca i oczyszczająca,
  • seria pomarańczowa – odżywcza,
  • seria czerwona – ujędrniająca i przeciwzmarszczkowa,
  • seria różowa – relaksująca i łagodząca,
  • seria fioletowa – kojąca i wzmacniająca.
kosmetyki Vianek

Vianek kosmetyki do twarzy

W wielu wypowiedziach i opiniach można zauważyć, że to właśnie produkty do twarzy cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientek. Wynika to zapewne z tego, że  kosmetyki Vianek powstają z ekologicznie czystych materiałów, które posiadają certyfikaty potwierdzające, że są bezpieczne i zdrowe w użyciu. Ciekawostką jest to, że zioła stosowane do produkcji asortymentu marki Vianek pochodzą jedynie z ekologicznych upraw rolnych. Wiele w nich witamin z grypy B5 oraz witamin C, E i A.  

Doceniany jest również zapach produktów tej marki, w których dominuje przeważnie: malina, czerwona porzeczka, gruszka, jabłko, wiśnia i brzoskwinia, czyli wiele niezwykle orzeźwiających owoców. 

Możliwość komentowania Kosmetyki Vianek – najważniejsze informacje została wyłączona