Kosmetyki

Catrice Liquid camouflage Lider na rynku korektorów

Marka Catrice w swojej ofercie ma wiele doskonałej jakości produktów do makijażu. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Catrice Liquid Camouflage, znany jako korektor. To produkt, który na pewno mile zaskoczy wszystkie panie, które do tego czasu szukały korektora idealnego.

Krycie tylko z Catrice liquid camouflage

Skuteczne zamaskowanie różnego rodzaju problemów skórnych, w tym niedoskonałości, przebarwień czy zaczerwienień to nie lada wyzwanie. By dać efekt nienagannej skóry i pozbyć się wszystkich nieestetycznie wyglądających zmian, konieczne jest zastosowanie dobrej jakości korektora. Tu doskonale sprawdzi się Catrice Liquid camouflage, znany też jako korektor do zadań specjalnych. Ten produkt idealnie kryje wszystkie niedoskonałości, a do tego jest bardzo lekki. Dostępność kilku różnych odcieni sprawia, że łatwo jest go dobrać do odcienia cery. 

Korektor kamuflaż w płynie

Catrice Liquid camouflage może pochwalić się niezwykle trwałą, wodoodporną formułą. Korektor zapewnia wręcz nieskazitelny makijaż, który w nienaruszonym stanie przetrwał wiele godzin i to w różnych warunkach. Dzięki temu, że korektor wykazuje przedłużoną trwałość, niestraszne mu są upały, deszcz czy klimatyzacja. Na szczególną uwagę zasługuje też wyjątkowa konsystencja korektora Catrice Liquid camouflage. Produkt idealnie stapia się ze skórą, bardzo dobrze się rozprowadza,zaś  idealnie dobrany, bardzo wygodny aplikator, dozuje odpowiednią ilość produktów. Wszystko to zdecydowanie ułatwia nakładanie produktu na skórę.

Możliwość komentowania Catrice Liquid camouflage Lider na rynku korektorów została wyłączona