kosmetyki mincer
Kosmetyki

Kosmetyki do skóry wrażliwej i problematycznej

Każdy rodzaj skóry potrzebuje specjalnej pielęgnacji, ale skóra wrażliwa jest z nich najbardziej narażona na efekty uboczne powstające na skutek stosowania niewłaściwych kosmetyków. Alergie, podrażnienia i przebarwienia to tylko niektóre konsekwencje źle dobranych produktów.

Mincer Pharma – profesjonalna pielęgnacja twarzy ciała

Powstały w 1989 roku wyjątkowe kosmetyki oferowane do każdego typy skóry wrażliwej i problematycznej. Produkowane kosmetyki opierają się głównie na składnikach naturalnych, ale Mincer Pharma nie stroni od wykorzystywania nowości ze świata medycyny estetycznej. W ofercie marki można znaleźć szereg produktów do pielęgnacji określonych typów cery, a każdy z nich opatrzony jest unikalnym numerem oznaczającym unikatową recepturę kosmetyku. Kupując kosmetyki Mincer w drogerii Cocolita, masz pewność, że otrzymasz oryginalny, sprawdzony produkt.

Krótka historia marki

Firma rozpoczynała swoją działalność jako rodzinne przedsiębiorstwo tworzące między innymi tusze do rzęs. Początki marki były rewelacyjne – 12 ton towaru co miesiąc opuszczało magazyny i właścicielka – Janina Mincer nie mogła narzekać na obroty. Niestety kilka lat później nastąpiło załamanie i eksport na Wschód przestał się opłacać ze względu na zalanie rynku kosmetykami z Tajlandii. W 1992 roku pani Janina otrzymała wsparcie francuskich przedsiębiorców i powstał dzisiejszy podmiot Mincer Pharma, który zamiast kolorowych kosmetyków rozpoczął produkcję białych. Odpowiednio przygotowane sale produkcyjne wytwarzają kosmetyki, które później przechodzą szczegółowe badania w renomowanych akademiach medycznych.

Możliwość komentowania Kosmetyki do skóry wrażliwej i problematycznej została wyłączona