Kosmetyki

Serum – kosmetyk idealny

Serum do twarzy to dla wielu z nas kosmetyk wyjątkowy. Zwykle ma ono mocniejsze działanie niż krem, dlatego tez przypisuje się mu silne właściwości antystarzeniowe i pielęgnujące w ogólnym tego słowa znaczeniu. To kosmetyk, który na stałe powinien zagościć w codziennej pielęgnacji.

Serum do twarzy

Serum to kosmetyk, który nakłada się pod krem, ponieważ jego silnie skoncentrowane składniki wykazują zdecydowanie mocniejsze działanie. Serum dermofuture z wit. C to innowacyjny produkt, stosowany w celu:

 

– rozjaśnienia skóry

– regeneracji

– zmniejszenia skłonności do przebarwień i piegów

– zwiększenia elastyczności skóry

– ochrony przed wolnymi rodnikami

– spowolnienia procesów starzenia.

 

Witamina C – składnik idealny

Głównym składnikiem serum dermofuture z wit. c Cocolita jest silnie skoncentrowana witamina, która wykazuje działanie antyoksydacyjne, rozjaśniające i ujędrniające. Jej zadaniem jest też uszczelnianie naczyń krwionośnych.

Jak stosować serum dermofuture z wit. C

Serum należy nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, ruchami wklepującymi kosmetyk w skórę (nie powinniśmy zbyt mocno pocierać skóry, ponieważ osłabia to jej strukturę, przyczyniając się tym samym do tracenia jej jędrności). Po kilku minutach, kiedy serum się wchłonie, na skórę twarzy (ewentualnie szyi i dekoltu) należy nanieść ulubiony krem, który dodatkowo zabezpieczy serum przed odparowywaniem z powierzchni skóry i pomoże mu się lepiej wchłonąć. Regularne stosowanie serum dermofuture z wit. C przynosi rewelacyjne efekty pielęgnujące. Polecane jest do każdego rodzaju cery.

Możliwość komentowania Serum – kosmetyk idealny została wyłączona