Akcesoria

Jakie pędzle wybrać do makijażu?

Idealny, trwały i perfekcyjnie wyglądający make-up zależy od dobrych produktów do niego użytych, sprawdzonych akcesoriów potrzebnych do jego wykonania oraz wprawy osoby malującej. W przypadku makijażu oka ma również znaczenie wybór pędzla. Cienie na powiekę muszą być nakładane z ogromną precyzją i nic po drodze nie może ich rozpraszać. Jaki więc pędzel będzie idealny do makijażu oka? Oto nasze wskazówki.

Tylko produkt naturalny

Wizażystki oraz osoby malujące się na co dzień bezwzględnie twierdzą, że najlepsze pędzle to te wykonane z naturalnego włosia. W przypadku makijażu oka i aplikacji cieni może się sprawdzić pędzel hakuro h79, za pomocą którego nakładamy cień na całą ruchomą powiekę, aż do linii brwi, a spłaszczony kształt wpasowuje się w załamanie i dolną powiekę.

 

Zalety

Pędzel Hakuro h79 Cocolita wyróżnia się zaokrąglonym kształtem, dzięki czemu panie stosują go również do zacierania granic pomiędzy kolorami np. w przypadku tzw. „smoky eyes”. Jego koszt to wydatek rzędu ok. 20 zł. Panie do jego zalet zaliczają niezwykłą miękkość, łatwą dostępność, uniwersalność, solidność wykonania oraz trwałość.

 

Czy warto?

Pędzel to istotny element wykonania każdego makijażu. Twarde, nieprzyjemnie, ciężkie ni sztuczne pędzle są niewygodnie dla osoby z nich korzystających oraz nieprzyjemne dla naszej skóry. Zdecydowanie warto zainwestować w porządne produkty, sprawdzonych firm niż słabe jakościowo produkty z marketów, które mogą przyczynić się, że nasz makijaż będzie krótkotrwały i niestaranny.

Możliwość komentowania Jakie pędzle wybrać do makijażu? została wyłączona