Kosmetyki,  Zabiegi kosmetyczne

Kosmetyki firmy Jantar w pielęgnacji włosów

Nie bez powodu bursztyn od wieków używany jest w lecznictwie i kosmetyce. Z bursztynów pozyskiwane są również kwasy i oleje, które wykazują działanie łagodzące podrażnienia skóry, a także owrzodzenia.

Marka Farmona Jantar tworzy wyjątkowe kosmetyki, w których rolę głównego składnika pełni oczywiście bursztyn. Kosmetyki z tym naturalnym Złotem Bałtyku polecane są szczególnie do pielęgnacji skóry szarej i zmęczonej lub takiej, która jest pozbawiona blasku i witalności. Bursztyn  ma zastosowanie pobudzające skórę do regeneracji naskórka. Dzięki tej skamieniałej żywicy skóra odzyska dawny blask i swoją energię.

Kosmetyki Jantar Farmona a pielęgnacja włosów

Marka Farmona Jantar przede wszystkim słynie z szamponów zapewniających kompleksową kurację dla włosów. Jej kolejnym znanym, czołowym produktem jest Jantar odżywka do włosów. W swojej ofercie ma linię do włosów farbowanych, do włosów suchych i łamliwych, do włosów przetłuszczających się i do wszystkich rodzajów włosów. Jest to całkiem spory wybór, więc jest w czym wybierać. Jednak Jantar wcierka do włosów to absolutny hit tej firmy.

Wśród kosmetyków marki Farmona Jantar znajdziemy także: odżywki w piance, wcierki, szampony, mgiełki, maski do włosów, kurację w ampułkach, a nawet suche szampony.

Dzięki stosowaniu kosmetyków marki Jantar włosy stają się mocniejsze, błyszczące i wygładzone. Ekstrakt z bursztynu działa jak naturalny filtr UV.

Produkty marki Jantar w pielęgnacji ciała

Odpowiednia pielęgnacja ciała jest równie ważna, co pielęgnacja włosów dlatego właśnie w tym przypadku warto również sięgnąć po produkty sprawdzonej i renomowanej marki z ogromnym doświadczeniem na rynku. W swojej ofercie produktów do pielęgnacji ciała firma ma takie produkty jak:

– kremy do ciała i dłoni, na bazie bursztynu, złota, srebra i platyny.

– olejki pod prysznic i do kąpieli,

– balsamy do rąk,

– mleczka do ciała.

Wszystkie one zawierają w sobie magiczną moc bursztynu oraz naturalnych ekstraktów, dzięki czemu działają regenerująco, rewitalizująco i pielęgnującą na skórę.

Możliwość komentowania Kosmetyki firmy Jantar w pielęgnacji włosów została wyłączona