zadbane rzęsy podstawą urokliwego spojrzenia
Kosmetyki

Jakie odżywki do rzęs stosować?

Bujna czupryna, gęste rzęsy i wyraziste brwi – to marzenie wielu kobiet. Niestety, matka natura nie była hojna w tym zakresie dla wszystkich. Sporo kobiet ma typowo słowiańską urodę, która charakteryzuje się jasną oprawą oczu i dość cienkimi włosami. Na szczęście, branża kosmetyczna wychodzi tu na przeciw i tworzy coraz to więcej produktów, które mają pomóc nam z różnymi niedoskonałościami. Na rynku dostępna jest cała masa przeróżnych odżywek do rzęs czy serum do brwi. Jak jednak wybrać pośród tylu produktów ten jeden jedyny?

Jakie odżywki do rzęs warto stosować?

Szukając odpowiednich produktów do pielęgnacji rzęs czy brwi, warto stawiać na takie, które oparte są na składnikach naturalnych. Niestety, niejedna dostępna na rynku odżywka do brwi czy rzęs, oparta jest na bazie szkodliwych formaldehydów. Owszem, rzęsy rosną dzięki niej bardzo szybko, jednak może ona wyrządzić wiele szkody. Lepiej sięgać po takie na bazie skrzypu polnego, czy rycyny. Niemały wpływ na stan naszych rzęs i brwi ma również to co jemy. Zdrowa dieta jest podstawą zdrowego organizmu, a co za tym idzie – pięknej cery, włosów, paznokci i rzęs.

Domowe sposoby na zagęszczenie rzęs i brwi

Bardzo proste jest wykonanie domowej odżywki do rzęs. Wystarczy przed zaśnięciem wcierać we włoski olejek rycynowy, który nie dość, że zagęści i uelastyczni rzęsy, to dodatkowo jeszcze je przyciemni. Nie trzeba wówczas używać henny.

Możliwość komentowania Jakie odżywki do rzęs stosować? została wyłączona