Akcesoria

Ile kosztuje dobra gąbka do makijażu?

Beautyblender to hit wśród akcesoriów do makijażu. Wiele pań zajmujących się profesjonalnie malowaniem kobiet, jak i te, które codziennie rano starają się wykonać precyzyjny make-up w zaciszu swojej łazienki, nie wyobrażają już sobie nie mieć w kosmetyczce słynnej, kolorowej gąbeczki. Sprawdza się ona bowiem przy wielu produktach kosmetycznych.

Do czego służy beauty blender?

Gąbka w kształcie jajka, wykonana z dość specyficznego, lekkiego materiału o niewielkich rozmiarach (około 6 centymetrów) doskonale sprawdza się przy konturowaniu, rozświetlaniu i kamuflowaniu niedoskonałości. Najczęściej panie korzystają z niej, gdy chcą nałożyć krem BB, podkład w płynie, korektor pod oczy, róż w kremie lub cienie.

Jest wyjątkowy kształt pozwala dokładnie rozprowadzić dany produkt na twarzy oraz wpływa na to, że lepiej on się wchłania w skórę. Tym samym makijaż wykonany beauty blenderem jest znacznie trwalszy.

Ile kosztuje dobra gąbka do makijażu?

Na rynku można znaleźć mnóstwo różnorodnych gąbek pochodzących od znanych producentów, jak i nieoryginalne gąbki, które są kiepskiej jakości. Najlepiej jest postawić na dobry produkt, gdyż wówczas w 100% będzie on spełniał swoją rolę.

Tym bardziej że oryginalne beauty blender kosztują niewiele. Można je nabyć w dobrych drogeriach lub w sklepach internetowych u znanych producentów za około 15 zł do 45 zł (w zależności od wielkości, wzoru itp.).

Dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z instrukcją korzystania z takiej gąbki, bowiem makijaż przy jej pomocy jest zupełnie inny niż make-up wykonany tradycyjnymi pędzlami.

Możliwość komentowania Ile kosztuje dobra gąbka do makijażu? została wyłączona