fake kolczyki do nosa
Akcesoria

Kolczyk fake septum, czy jest chętnie wybierany?

Fake septum jest obecnie chętnie wybieranym rodzajem kolczyka do nosa. Możemy mieć pewność, że decydując się na wykonanie piercingu tego typu, będziemy się wyróżniać, a także wpasowywać się w obecnie panujące kanony modowe. Fake kolczyk do nosa, aby prezentował się świetnie, musi być jednak idealnie dobrany do właścicielki. Tylko tak całość będzie prezentować się pod każdym względem doskonale. 

Kolczyk do nosa fake, jak dobrać go do typu urody?

Septum fake dla zimnej karnacji powinien być w kolorze srebra. Nie musimy jednak kupować biżuterii srebrnej, tylko zdecydować się na tańszą opcję, jaką jest kolczyk wykonany ze stali chirurgicznej. Dla ciepłego typu urody idealną opcją będzie fake kolczyk do nosa w kolorze złota, co dodatkowo podkreśli opaleniznę. 

Zobacz fake kolczyki do nosa tutaj

Fake kolczyki do nosa, gdzie najbezpieczniej jest je wykonywać?

Fake piercing do nosa powinien zostać wykonany w salonie, gdzie będziemy mieć pewność doświadczenia, ale także ogromnej wiedzy piercera. Jest to bardzo ważne, aby zabieg był dla nas bezpieczny, ale także, aby kolczyk prezentował się świetnie przez długi czas. Obecnie w internecie możemy przeczytać opinie na temat wielu salonów, w których wykonywany jest piercing, co pozwoli nam wybrać ten odpowiedni. Jest to kluczowe, kiedy chcemy mieć pewność, że ozdoba będzie nam się podobać, ale także, że nie będzie przyczyną naszych problemów ze zdrowiem. Od specjalisty otrzymamy nie tylko doskonale wykonany zabieg, ale także przede wszystkim wskazówki, jak pielęgnować ranę po zabiegu odpowiednio. 

Możliwość komentowania Kolczyk fake septum, czy jest chętnie wybierany? została wyłączona