dobry krem na rozstępy w ciąży
Kosmetyki

Walka z rozstępami

Rozstępy, czyli brzydkie ślady na skórze – ile osób w dzisiejszych czasach ma z nimi problem? Mnóstwo, naprawdę bardzo dużo osób ma pecha mieć taki problem ze swoją skórą. Duży odsetek tych ludzi, to kobiety, które są w ciąży, już urodziły jedno lub więcej dzieci. Tak, urodzenie dziecka wiąże się z dużym ryzykiem, że na Waszej skórze pojawią się rozstępowe ślady. Czy można jakoś temu przeciwdziałać?

Skuteczna obrona

 dobry krem na rozstępy w ciążyOczywiście, że można zadziałać przeciwko temu. Wystarczy dobrać odpowiedni tryb żywienia oraz kosmetyki, a Wasza skóra nie będzie zagrożona tym zjawiskiem. Przede wszystkim warto postawić na dobry krem na rozstępy w ciąży, np. https://byhealth.pl/cellulit-i-rozstepy. W dobie najróżniejszych wynalazków medycznych nie będziecie mieli problemu z otrzymaniem takich kosmetyków. Kremy można otrzymać w aptekach, jak również w drogeriach, na specjalnych półkach dla przyszłych mam.

Skuteczne działanie

 Jednak nie wystarczy tylko kupić krem. Trzeba również w odpowiedni sposób go nakładać. Chodzi tutaj oczywiście o masowanie skóry, która w ten sposób jest pobudzona. Krem trzeba wmasowywać delikatnie, okrężnymi ruchami w miejsca, gdzie już macie takie rozstępy. Jeżeli jeszcze ich nie ma, to warto kosmetyk wmasowywać zawczasu w piersi, uda i brzuch. To są najbardziej newralgiczne miejsca, gdzie rozstępy występować lubią. Nie zapomnijcie o swojej skórze, jeżeli jesteście w ciąży lub ją planujecie. Przekonacie się, że takie działania są naprawdę skuteczne.

Możliwość komentowania Walka z rozstępami została wyłączona