Kosmetyki

Sylveco – polski producent kosmetyków naturalnych

Naturalna pielęgnacja twarzy, włosów i ciała zyskuje coraz większe grono entuzjastów. Liczba świadomych konsumentów, którzy przed zakupem kosmetyku dokładnie analizują jego skład, stale rośnie. Naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów wychodzi firma Sylveco Cocolita. Jest to polski producent kosmetyków wegańskich, o naturalnych składach i wpisujących się w najnowsze pielęgnacyjne trendy. Dlaczego warto zainteresować się ofertą Sylveco?

Naturalne składy, bazujące na ziołach z polskich upraw

Sylveco to polska firma, która komponuje składy swoich kosmetyków ze szczególną dbałością. Zastosowane w nich zioła i roślinne ekstrakty pochodzą z polskich upraw, a oleje są najwyższej jakości. Producent nie dodaje do swoich kosmetyków szkodliwych substancji takich jak parabeny, PEG-i, SLS-y, czy olej mineralny. Jedyne co można znaleźć w ich składzie poza naturalnymi ekstraktami i olejami to bezpieczne konserwanty, co jest powodem dość krótkiej daty przydatności – 3 miesiące od otwarcia.

 

Wegańskie kosmetyki nietestowane na zwierzętach

Coraz więcej mówi się o tym, jak nieetyczne jest testowanie kosmetyków na zwierzętach. Firma Sylveco stosuje politykę cruelty-free i rezygnuje z tego rodzaju testów. W kosmetykach marki nie znajdziemy również składników pochodzenia odzwierzęcego, dzięki czemu są one jak najbardziej odpowiednie dla wegan.

 

Przystępne ceny i łatwa dostępność

Produkty firmy Sylveco są dostępne w większości drogerii stacjonarnych i internetowych. Trzeba przyznać, że ich ceny są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza mając na względzie wysoką jakość zastosowanych naturalnych składników.

Możliwość komentowania Sylveco – polski producent kosmetyków naturalnych została wyłączona