Kosmetyki

Sposób na piękne brwi

Najnowsza moda zakłada, że brwi będą wyraziste. Skończył się już trend na ich depilację. Brwi mają być widoczne. W związku z tym, dużą popularnością cieszą się kredki do brwi. Warto też zadbać o to, by brwi były bujne. Jak o to zadbać? Co robić by mieć piękne brwi?

Odżywki domowej roboty

Na wzrost brwi wpływają odżywki domowej roboty. Najprostsza z nich to czysty olejek rycynowy. Można wlać go w buteleczkę po tuszu do rzęs. Wcześniej wystarczy ją po prostu przepłukać, a później wlać w nią olej. Można kupić go w każdej aptece i kosztuje tylko kilka złotych. Olejek nakłada się na brwi za pomocą szczoteczki. Nie jest to jednak tak bezpieczne rozwiązanie jak  Long 4 Lashes do brwi. Olejek może podrażniać oczy i powodować zamglone widzenie. Oczywiście, nie jest to reguła. Tylko niektóre osoby mają oczy wrażliwe na działanie olejku. Jak łatwo się domyślić jest on też dość tłusty. Może, więc brudzić poduszki lub ubrania. Warto używać go przed snem po to by olejek nie przeszkadzał w codziennym życiu.

Odżywki ze sklepu

Dobrym rozwiązaniem jest też używanie gotowych odżywek. Przykładem może być Long 4 Lashes do brwi. To gotowa odżywka, więc nie wymaga żadnego przelewania ani samodzielnego przygotowania. Gotowe odżywki są lepsze od tych domowych dlatego, że mają bardziej kompletny skład. Zawierają kwas hialuronowy i prowitaminę B5. Dzięki temu odżywki te lepiej i szybciej zagęszczają brwi. Włoski są mocniejsze i bardziej widoczne. Nie trzeba, więc używać dodatkowych kredek dla ich optycznego zagęszczenia.

Long4 Lashes do brwi można zamówić klikając w tym miejscu.

Możliwość komentowania Sposób na piękne brwi została wyłączona