Kosmetyki

Kallos, czyli producent najchętniej wybieranych kosmetyków do pielęgnacji

Kallos, czyli producent najchętniej wybieranych kosmetyków do pielęgnacji włosów

Węgierska firma Kallos, założona w 1978 roku przez Johna Kallosa i rozwinięta później przez jego córki, to producent kosmetyków, znany przede wszystkim z produktów do pielęgnacji włosów. W ofercie firmy znajdują się również mniej popularne specyfiki do makijażu i manicure. Sztandarowym kosmetykiem marki są maski do włosów, które od lat są polecane przez urodowe blogerki i szybko znikają ze sklepowych półek. Czym produkty firmy Kallos zasłużyły na tak wielką sławę, jaką się cieszą?

Stosunek jakości do ceny

Produkty firmy Kallos charakteryzuje bardzo przystępna cena. Przykładowo, za słoik maski do włosów o pojemności 1000 ml zapłacimy około 15 zł. Niska cena nie jest jednak w tym przypadku wyznacznikiem niskiej jakości – kosmetyki Kallos są wykonane z należytą starannością, posiadają dobre składy i co najważniejsze – działają. Warto wspomnieć, iż maski do włosów Kallos wyróżniają się pięknymi zapachami, które długo utrzymują się na włosach.

 

Dostępność

Maski firmy Kallos Cocolita dostępne są niemal w każdej drogerii, zarówno stacjonarnej jak i internetowej. Można je znaleźć nawet w ofercie wybranych hipermarketów. Niektóre sklepy oferują również mniej popularne szampony, czy produkty do stylizacji włosów. Rzadko spotyka się natomiast kosmetyki do makijażu czy manicure.

Szeroki wybór

Najpopularniejszy produkt marki, czyli maski do włosów, występują w kilkunastu wariantach. Różnią się między sobą działaniem i zapachem, dlatego każdy dobierze coś odpowiedniego dla siebie. Dedykowane są różnym problemom naszych kosmyków, w zależności od zastosowanych w nich składników.

Możliwość komentowania Kallos, czyli producent najchętniej wybieranych kosmetyków do pielęgnacji została wyłączona