Zabiegi estetyczne

Jakie zdobienia paznokci wybrać na zbliżający się karnawał

Powoli zbliża się najbardziej imprezowy czas w roku czyli karnawał. Wszystko zaczyna się już w pierwszy dzień świąt, a następnie kulminacyjną imprezą jest po prostu Sylwester. Potem pora na wystrzałowe imprezy karnawałowe, które są doskonałą okazją do eksperymentowania z własnym wizerunkiem. To właśnie wtedy kobiety uwielbiają zakładać na siebie błyszczące cekinowe i brokatowe kreacje. Nie warto zapominać również o paznokciach. Karnawałowe zdobienia paznokci będą świetnym uzupełnieniem  stroju i makijażu.

Karnawałowe zdobienia paznokci

Karnawał to świetny czas na eksperymentowanie z manicure. To właśnie wtedy kobiety decydują się na bardziej odważny look na swoich paznokciach. Wyraziste i nasycone kolory, ale również zdobienia za pomocą brokatu i świecących pyłków, to najlepsze co można sprawić swoim paznokciom na karnawał. Oczywiście manicure może być też bardzo subtelny, a jednocześnie błyszczący i przyciągający wzrok. Wystarczy zrezygnować z wyrazistych kolorów lakieru na rzecz kolorów bardziej pastelowych, albo utrzymanych w tak zwanych tonacjach nude. Jeżeli do takiej kolorystyki paznokci zastosuje się zdobienia paznokci za pomocą złotego czy srebrnego pyłku lub brokatu, efekt będzie po prostu zachwycający.

 

Pedicure

Zdobienia paznokci można zastosować również w przypadku paznokci u stóp. Podczas karnawału ma to zdecydowanie duży sens – na imprezę często zakłada się seksowne sandałki, w których stopy są bardzo odsłonięte i wyeksponowane. I chociaż karnawał to tak naprawdę środek zimy, konkretny pedicure jest wtedy jak znalazł.

Możliwość komentowania Jakie zdobienia paznokci wybrać na zbliżający się karnawał została wyłączona