balsam do demakijażu Fluff
Kosmetyki

Pielęgnacja twarzy o wspaniałym zapachu

Pielęgnacja twarzy powinna być dla nas przyjemnym rytuałem. Ważne jest, aby kosmetyk był dopasowany do naszej cery oraz był dla nas wygodny w użytkowaniu. Każda skóra jest inna i potrzebuje indywidualnego podejścia. Co oznacza, że aby dobrać odpowiedni kosmetyk najpierw musimy określić swój rodzaj cery. Wyróżniamy trzy podstawowe – tłusta, sucha i mieszana. Ta pierwsza potrzebuję systematycznej pielęgnacji rano i wieczorem by ściągnąć z twarzy warstwę sebum.

Jaki kosmetyk do twarzy wybrać?

Kosmetyki Fluff w swojej ofercie zawierają kremy, które pozwolą nam zmatowić skórę. Używając codziennie kosmetyków do twarzy Fluff zauważymy, zmniejszenie przetłuszczania się skóry. Cera sucha potrzebuje nawilżenia, odpowiednie mleczko do twarzy sprawi, że nasza skóra będzie odpowiednio odżywiona. Cera mieszana jest połączeniem cery tłustej i suchej. Jest ona trudna w pielęgnacji, miejsca tłuste trzeba normalizować, a suche – nawilżać. Fluff kosmetyki w swoim składzie posiadają 3% kompleksu Evermat co z pewnością pozwoli nam na znormalizowanie naszej cery.

Pielęgnacja z zapachem

Kosmetyki do twarzy Fluff nie tylko pomogą nam zadbać o swoją skórę, ale też sprawią, że w pielęgnacji będą nam towarzyszyć wspaniałe słodkie zapachy.  Borówki, jagody, maliny to tylko niektóre z owocowych zapachów tej marki. Dla osób, które doceniają wegańskie, naturalne formuły będzie idealny. Dla niektórych  zapach kosmetyków jest ważny, uwielbiamy otaczać się ładnymi zapachami, ale chcemy też przy tym dobrego działania kosmetyków.

Możliwość komentowania Pielęgnacja twarzy o wspaniałym zapachu została wyłączona