Kosmetyki

Jakie zalety ma Anastasia Beverly Hills Soft Glam?

Anastasia Beverly Hills Soft Glam to rewelacyjna paleta cieni, która może pochwalić się nie tylko wysoką jakością, ale również doskonałą kompozycją kolorów. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać największe zalety ABH Soft Glam i dowiedzieć się jednocześnie, czy rzeczywiście warto postawić na te niesamowite kosmetyki.

Dla kogo jest Anastasia Soft Glam?

Kosmetyki Anastasia Beverly Hills Soft Glam są idealnym wyborem dla tych kobiet, które chcą przygotować nie tylko zwykły makijaż dzienny, ale również profesjonalny makijaż wieczorowy i ślubny. ABH Soft Glam to 14 fantastycznych cieni o gramaturze 0,74 gr, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających kobiet. Na szczególną uwagę zasługuje również praktyczne lusterko i dwustronny pędzel, dzięki któremu można aplikować cienie. Beżowe opakowanie prezentuje się naprawdę bardzo okazale i co najważniejsze łatwo utrzymać je w idealnej czystości. Anastasia Soft Glam to idealny wybór również dla tych osób, które nie mają żadnego ciekawego pomysłu na udany prezent. 

Rewelacyjna paleta kolorów

W zestawie ABH Soft Glam można znaleźć osiem odcieni matowych i 5 odcieni perłowo-metalicznych. Ostatni kolor w zestawie to matowo-satynowy beż, dzięki któremu można zrobić naprawdę oryginalny i niepowtarzalny makijaż na każdą porę dnia. Pigmentacja cieni została doskonale wyważona, dzięki czemu nawet osoby początkujące będą mogły wykonać efektowny makijaż. Uwagę należy zwrócić przede wszystkim na cienie matowe, które są dość suche, w przeciwieństwie do odcieni błyszczących, które z kolei są kremowe i miękkie.

Możliwość komentowania Jakie zalety ma Anastasia Beverly Hills Soft Glam? została wyłączona