RICA OPUNTIA OIL
Kosmetyki

Niezawodne kosmetyki do pielęgnacji włosów

Zdrowe oraz piękne włosy to marzenie zarówno wielu kobiet, jak i mężczyzn. Ich właściwa kondycja zależy w dużej mierze od doboru odpowiednich kosmetyków. Rica to nie tylko seria produktów do pielęgnacji włosów, ale również ich stylizacji i modelowania. Są to niezawodne produkty, w których skład wchodzą naturalne składniki. Działają one niezwykle skutecznie na suche oraz zniszczone pasma. Systematyczne ich stosowanie wpływa pozytywnie na ich strukturę.

Szampony Rica

Właściwa pielęgnacja włosów zależy od doboru odpowiedniego szamponu. Kluczową sprawą jest dobranie odpowiedniego do swoich potrzeb. Zdecydowanie należy wykluczyć preparaty, które zawierają siarczany oraz parabeny. Osoby borykające się z problemem suchej skóry głowy, swędzeniem oraz łupieżem powinny sięgnąć po produkt Rica Soothing Relief. Zaś do włosów przyklapniętych oraz bardzo słabych sprawdzi się szampon niskopieniący. Nie zawiera on intensywnych substancji myjących ani silikonów. Natomiast wypadające włosy warto wzmocnić poprzez użycie produktu, który zawiera wyciąg z żeń-szenia. Rewelacyjniewzmocni on osłabione cebulki. 

Rica

Maski i odżywki do włosów

Zbawienny wpływ na włosy mają preparaty, w których w skład wchodzą ekstrakty roślinne. Odżywki Rica zawierają naturalne składniki odżywcze. Dzięki ich zastosowaniu można osiągnąć efekt: 

  • nawilżenie skóry głowy,
  • odżywienie słabych włosów,
  • zapobiegnie rozdwajaniu się końcówek.

Do zadań specjalnych, które umożliwiają regenerację oraz poprawę wyglądu nawet najbardziej zniszczonych pasm należą maski. Aby uzyskać zamierzony efekt zdrowych oraz lśniących włosów trzeba pamiętać o umożliwieniu substancjom aktywnym z produktu dogłębne wniknąć w ich strukturę. Możliwe to jest dzięki zastosowaniu maski Rica Opuntia Oil, która również ułatwi stylizację i modelowanie. Wskazane jest stosowanie masek do utrzymania danego koloru włosów przynajmniej raz w tygodniu.

Możliwość komentowania Niezawodne kosmetyki do pielęgnacji włosów została wyłączona