kolczyk clicker
Akcesoria

Kolczyki clickery – co jest w nich tak fenomenalnego?

Kolczyki są stałym elementem przeważnie kobiecych uszu oraz innych części ciała, chociaż można również spotkać panów, którzy również mają efektowną biżuterię na swoim ciele. Dla niektórych kolczyk to tylko mały produkt, który się wkłada do ucha, jednak kolczyki typu clicker są odrobinę inne, ale o tym powiemy sobie już w naszym tekście, do którego lektury serdecznie was zachęcamy.

Kolczyki clickery – czym są?

Dla wielu na pewno może być to zaskoczenie, że jest typ takich kosmetyków, natomiast taki kolczyk clicker to produkt, który różni się na tle pozostałych kolczyków tym, że się go otwiera i zaciska. To typ biżuterii piercingowej wykorzystywanej praktycznie wszędzie, natomiast warto zaznaczyć, że jest to coś innowacyjnego, co wcześniej nie było spotykane. Oczywiście, nie jest to opcja pozbawiona wad, ponieważ kolczyk z założenia stanowi pewną całość, a w tym przypadku są to 2 części, które tworzą jedno, jednak może być tak, że lekkie skrzywienie jednej z część sprawia, że staje się on praktycznie bezużyteczny.

Clickery są w pełni bezpieczne i proste

Dużym atutem takiego kolczyka jakim jest cliker jest to, że zakłada się go bardzo szybko. Wystarczy tylko z jednej strony trafić w odpowiednią dziurkę i później go zacisnąć. Nie ma również żadnych obaw o to, że będzie to opcja, która jest dla naszego ciała niebezpieczna. Clicker to rodzaj kolczyka, który pozwala na stworzenie wyjątkowego stylu – zakładanie kilku kolczyków na jednym uchu. Kolczyk clicker jest dostępny w różnych rozmiarach i kolorach, co na pewno daje ogromne możliwości wyboru.

Możliwość komentowania Kolczyki clickery – co jest w nich tak fenomenalnego? została wyłączona