paznokcie

Jak zadbać o piękne paznokcie?

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, czy można wykonać manicure hybrydowy w domowym zaciszu. Otóż – oczywiście, że tak. W dzisiejszych czasach nie ma w tym nic trudnego. Malowanie paznokci uspokaja i zdecydowanie relaksuje.

Jak malować paznokcie?

Podczas malowania paznokci lakierem hybrydowym warto skupić się na każdym etapie. Na początku koniecznością jest umycie dłoni oraz spiłowanie paznokci oraz ich płytki. Należy zrobić to z ogromną ostrożnością, aby niczego nie uszkodzić. Skórki powinny być wyrwane, aby nie przeszkadzały w trakcie malowania. Tak przygotowane dłonie są gotowe na ten proces. Baza pod lakier hybrydowy to pierwszy produkt, którego powinno się użyć. Należy pomalować nim paznokcie z ogromną dokładnością. Baza nie może wychodzić poza płytkę paznokci. Trzeba pamiętać o tym, że produkt ten musi być utwardzony pod lampą UV. Wiele kobiet o tym zapomina, dlatego ich manicure utrzymuje się krócej.

Zadbane paznokcie

Baza pod lakier hybrydowy pod lampą szybko wyschnie. Kolejnym krokiem jest malowanie paznokci na dowolny kolor. Aktualnie największym trendem są kolory odważne, wakacyjne. Można więc użyć lakierów neonowych lub błyszczących. Dzięki temu będzie się wyglądać modnie. Baza pod zel ibd również cieszy się ogromną popularnością, jeśli chodzi o produkty do manicure. Taka baza jest dostępna w niskiej cenie, aczkolwiek jest bardzo dobra. Warto z niej skorzystać. Nakładanie topu jest istotne. Ibd top posiada rewelacyjny skład i dobrze wpływa na skórkę paznokcia. Jego zaletą jest to, że:

  • odżywia paznokcie,
  • pielęgnuje płytkę paznokcia.

Jak widać, produkty do wykonywania manicure powinny być wysokiej jakości. Zarówno baza pod zel ibd oraz ibd top to rzeczy, które sprawią, że manicure będzie prezentował się niezwykle estetycznie i po prostu pięknie, a to jest ważne dla kobiet.

Więcej na: Sklep Darmar

Możliwość komentowania Jak zadbać o piękne paznokcie? została wyłączona