revlon podkład
Uncategorized

Jak wybrać odpowiednią wersję podkładu Revlon Colorstay?

Kosmetyki Revlon są cenione na całym świecie dzięki swojej doskonałej jakości wykonania, ekonomiczności, jak i innym cechom, którymi odznaczają się konkretne produkty. Wśród nich prawdziwą perłą wydaje się być podkład Revlon Colorstay, który doskonale ukrywa każdą niedoskonałość, jednocześnie spokojnie utrzymując się na twarzy przez kilkanaście godzin. Atutem podkładu jest to w jak wielu różnych wersjach on występuje, ale jednocześnie może to sprawić, że wybór tej właściwej będzie małym wyzwaniem dla miłośników makijażu. Dlatego dobrze zapoznać się z krótkim poradnikiem, który pozwoli czytelnikom wybrać odpowiadającą im wersję podkładu Revlon.

Określenie typu cery i ewentualnych problemów dermatologicznych

Przed przejrzeniem oferty podkładów Colorstay trzeba przede wszystkim przyjrzeć się swojej skórze i określić z jakim typem cery ma się do czynienia. Produkowany przez Revlon podkład Colorstay występuje w wersji do cery normalnej lub suchej, jak i w tej przeznaczonej dla osób z cerą tłustą lub mieszaną. Co więcej na rynku można znaleźć specyfiki stworzone z myślą o osobach z konkretnymi problemami skórnymi, dlatego jeśli jakieś się posiada, to powinno się sprawdzić, czy istnieje odpowiadający im podkład Revlon.

revlon podkład z oferty Cocolita.pl

Ciepłe czy chłodne barwy? Test żółtej i różowej kartki

Istnieje prosty sposób aby określić, czy do skóry lepiej pasują podkłady o ciepłych, czy też chłodnych odcieniach. Wystarczy stanąć w świetle dziennym i przyłożyć do swojej twarzy żółtą oraz różową kartkę. Przeglądając się w lustrze będzie można stwierdzić który kolor lepiej pasuje do danej karnacji. Jeśli to żółty lepiej się prezentuje kupowany podkład powinien mieć cieplejszą barwę. Analogicznie zwycięstwo różowej karteczki jest oznaką, że to na podkład o chłodniejszym kolorze powinno się postawić.

Wybór odcienia kosmetyku Revlon

Po określeniu typu cery oraz przejściu testu żółtej i różowej kartki można w końcu przejść do wyboru odcienia podkładu Colorstay. Istnieje aż dziewięć różnych odcieni tego kosmetyku, dlatego też najlepiej udać się osobiście do drogerii i sprawdzić jak dany kolor wygląda na skórze kupującego. Jeżeli jednak nie ma takiej możliwości, to dobrze wiedzieć, że najpopularniejszym odcieniem wśród Polek i Polaków jest podkład 150 Buff oraz 180 Sand Beige. Należy też pamiętać, że znacznie lepiej jest wybrać zbyt jasny podkład, niż ten ciemniejszy od naturalnego koloru skóry.

Możliwość komentowania Jak wybrać odpowiednią wersję podkładu Revlon Colorstay? została wyłączona