Serum do twarzy
Uncategorized

Egyptian Magic – krem na wszystko

W łazience kobiety można znaleźć niezliczone wręcz czasem ilości kosmetyków, które mają zapewnić jej młody wygląd na długie lata. Tłoczące się na półkach balsamy nawilżające, natłuszczające kremy ochronne czy wygładzające emulsje dla skóry wrażliwej. Aż trudno uwierzyć, że wszystkie te specyfiki z powodzeniem można zastąpić jednym, aż zaskakującym w swej prostocie produktem.

Egyptian Magic krem wielofunkcyjny, a jednak tak prosty

Skład tego docenionego na całym świecie kremu to zaledwie sześć składników w stu procentach czerpanych prosto z natury. Poza oliwą z oliwek, która jest doskonałym antyoksydantem, znaleźć tu można substancje pochodzące tylko od pszczół, czyli miód, wosk, pyłek i mleczko pszczele oraz znany ze swych właściwości leczniczych propolis.

Egyptian Magic krem
źródło zdjęcia: Drogeria.pl

Dzięki połączeniu tych składników uzyskano recepturę, pozwalającą wyeliminować wszelkie problemy skórne, takie jak przesuszenie, nadwrażliwość na zimno, nadmierna utrata wody, podrażnienia, a także stany zapalne. Co więcej, krem Egyptian Magic może być stosowany nie tylko jako środek do pielęgnacji ciała. Kremy Egyptian Magic doskonale sprawdzają się w roli maseczki do włosów, która zapewni kosmykom głębokie odżywienie oraz nada im zdrowego blasku.

Co on jeszcze potrafi?

Sposoby zastosowania kremu Egyptian Magic są tak naprawdę nieograniczone. Obecność komponentów tylko i wyłącznie pochodzenia naturalnego w składzie, w którym na próżno można by szukać obecności jakichkolwiek substancji chemicznych, pozwala na korzystanie z tego wyjątkowego kremu w każdej sytuacji, w której potrzebna jest niezrównana moc natury idąca w parze z jej delikatną, łagodną stroną.

Możliwość komentowania Egyptian Magic – krem na wszystko została wyłączona