baza kauczukowa do paznokci
paznokcie

Baza kauczukowa do paznokci, czy warto stosować ten produkt?

Decydując się na wykonywanie manicure w zaciszu domowym, a przy tym chcemy, aby nie tylko prezentował się świetnie, ale także był niezwykle trwały, to warto postawić na takie produkty, jak baza kauczukowa do paznokci. Mamy do wyboru nie tylko różne wykończenia baz, ale także i kolory, co sprawia, że mając jeden produkt, możemy wykorzystać go na wiele różnych sposobów. To bowiem ten produkt będzie w stanie nie tylko wyrównać płytkę paznokcia, przedłużyć ją, ale także sprawić, że będzie ona prezentować się świetnie, nawet wtedy, kiedy nie będziemy chcieli nakładać na nią dodatkowego koloru.

Baza kauczukowa, na czym polega jej fenomen?

Bazy kauczukowe spełniają wiele funkcji, które pozwalają na utwardzenie płytki, przedłużenie trwałości manicure, ale także zapewniając jednocześnie delikatny kolor na paznokciach. Zasadniczym plusem jest fakt, że możemy liczyć na wygodne nakładanie bazy, która ma właściwości samopoziomujące, ale także możemy mieć pewność, że będzie ona zdecydowanie elastyczniejsza od żelu. To żel mający twardą konsystencję sprawia, że bardzo często w przypadku nadmiernie suchych płytek odkleja się od paznokcia. W przypadku baz kauczukowych taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Kiedy chcemy zakupić bazę kauczukową, to mamy do wyboru:

  • wiele kolorów,
  • wykończeń od klasycznych po brokatowe,
  • możemy zdecydować się na bazy oferowane przez tak wiele marek. 

Baza kauczukowa, kiedy najlepiej ją wybrać?

Wiele osób zastanawia się, czy wybrać bazę kauczukową do paznokci (do kupienia tutaj), czy też żel. Musimy wiedzieć, że oba te produkty mają swoje plusy i minusy, jednak nie bez przyczyny to właśnie bazy wybierane są tak chętnie przez osoby początkujące i nie tylko. Możemy liczyć na to, że będą zdecydowanie łatwiejsze w nakładaniu od żelu, ale także, że będą zdecydowanie bardziej elastyczne. Kiedy chcemy przedłużyć paznokcie, a także sprawić, że płytka zostanie wyrównana, bez konieczności nanoszenia na nią dodatkowego koloru, to warto postawić na bazę kauczukową. Szczególnie że tak wiele marek oferuje ją w swoich zasobach, więc możemy wybrać taką, która rzeczywiście nam się sprawdzi. 

Możliwość komentowania Baza kauczukowa do paznokci, czy warto stosować ten produkt? została wyłączona