kosmetyki zwiększające objętość włosów
Kosmetyki

Najskuteczniejsze kosmetyki zwiększające objętość włosów

Natura nie obdarzyła Cię piękny, grubymi włosami, które o każdej porze dnia i nocy zachwycają wszystkich swoją objętością? To jeszcze bynajmniej nie powód do zmartwień! Sposobów na oklapnięte włosy jest bowiem obecnie tak dużo, że każda kobieta może z łatwością znaleźć idealnie rozwiązanie dla siebie, a jednym z nich są właśnie kosmetyki zwiększające objętość włosów.

Kosmetyki zwiększające objętość włosów, których nie może zabraknąć w Twojej łazience

Pianka do włosów 

To produkt dostępny między innymi na Bellita, po który warto sięgnąć podczas suszenia włosów – nałożona na wilgotne włosy pianka po wymodelowaniu ich na szczotce sprawi, że ich objętość Cię zadziwi, a efekt będzie utrzymywać się przez wiele godzin. 

Suchy szampon do włosów

Nie tylko unosi włosy od nasady, ale też sprawia, że wyglądają one świeżo nawet wówczas, gdy nadmiar obowiązków sprawił, że od ostatniego mycia włosów minęło już trochę czasu. Znakomicie sprawdzi się także u osób z przetłuszczającymi się włosami. 

Kosmetyki teksturyzujące 

Jak sama nazwa wskazuje nie tylko dodają one objętości, ale też umożliwiają zmianę tekstury i struktury włosów, dzięki czemu możesz poszaleć z fryzurą. Messy bun, gruby, francuski warkocz, gęsty kucyk z podkreślonymi baby hair? Możliwości jest naprawdę sporo! 

Wymarzona objętość? Sprawdź także te domowe sposoby na oklapnięte włosy! 

Kosmetyki zwiększające objętość włosów to bynajmniej nie jedyna opcja, na jaką możesz się zdecydować. Trików na dodanie gęstości, objętości i pięknego wyglądu krótkim oraz długim włosom jest bowiem znacznie więcej i wbrew pozorom wcale nie musisz sięgać po specjalnie dedykowane produkty do stylizacji. 

kosmetyki zwiększające objętość włosów

Aby cieszyć się bujną fryzurą i unieść włosy od nasady możesz również: 

  • suszyć włosy głową w dół np. z wykorzystaniem zimnego nawiewu, który nie zniszczy włosów – dzięki temu na dłużej zachowają one świeży wygląd i delikatnie zwiększą swoją objętość;   
  • stosować domowe wcierki, które nie tylko odżywią włosy, ale też na skutek masażu i pobudzonego krążenia dotlenią cebulki i sprawią, że włosy będą rosły mocniejsze;  
  •  zacząć laminować włosy wykorzystując do tego celu żelatynę, ciepłą wodę, ulubioną odżywkę bądź olejek do włosów; 

Przy połączeniu powyższych sposobów z prawidłową pielęgnacją z pewnością uzyskasz efekty o jakich jak dotąd Ci się nie śniło! 

Możliwość komentowania Najskuteczniejsze kosmetyki zwiększające objętość włosów została wyłączona