Zabiegi kosmetyczne

Maybelline Affinitone – lekki podkład na co dzień

Wśród podkładów marki Maybelline na uwagę z pewnością zasługuje podkład Affinitone. To doskonały wybór dla tych kobiet, które cenią sobie naturalny wygląd skóry, komfort noszenia makijażu oraz delikatne krycie.

Właściwości podkładu

Podkład Maybelline Affinitone to przede wszystkim idealne dopasowanie się do cery. Wygląda bardzo naturalnie, bez problemu stapia się ze skórą. Zastosowano w nim nową technologię Shade True, która ma za zadanie nadać skórze świeży wygląd. Zawiera delikatne perełki odbijające światło, przez co produkt ten nie daje efektu nienaturalnego matu. Producent zapewnia delikatne krycie oraz wysoką jakość zawartych w produkcie pigmentów, które wtapiają się w skórę. Przez swoją kremową konsystencję jest to podkład idealny do noszenia na co dzień. Łatwy w aplikacji, w wygodnej i lekkiej tubce, która z pewnością sprawdzi się podczas wyjazdów.

Cała seria Affinitone

Warto podkreślić, że oprócz podkładu Maybelline Affinitone, marka zaproponowała klientom również korektor i puder z tej serii. Korektor dostępny jest w trzech kolorach i nie bez powodu stał się ulubionym produktem do zakrywania niedoskonałości wielu kobiet. Puder natomiast utrwalać ma makijaż na wiele godzin oraz podobnie jak podkład – dopasowywać się do kolorytu cery. Cała seria idealnie się uzupełnia i jest gwarancją naturalnego i świeżego wyglądu cery przez cały dzień.

 

Możliwość komentowania Maybelline Affinitone – lekki podkład na co dzień została wyłączona