french manicure
Zabiegi kosmetyczne

Na czym polega manicure hybrydowy?

Hybrydowe lakiery do paznokci zrewolucjonizowały niedawno świat mody i kosmetyki. Wiele osób dzięki temu technologicznemu wynalazkowi zaczęło regularnie malować paznokcie, nie martwiąc się o odpryskiwanie lakieru. Na czym polega hybrydowy manicure i kto może go stosować?

Utwardzanie lampą UV

Lakiery hybrydowe w przeciwieństwie do standardowych lakierów do paznokci nie zasychają wraz z upływem czasu. Utwardza się je przy pomocy specjalnych lamp UV. Wzór, który w ten sposób powstaje na paznokciu, cechuje się dużą trwałością – nie odpryskuje, a kolor utrzymuje się na nich nawet do trzech tygodni. Ponadto manicure hybrydowy jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają problem ze słabymi paznokciami, jako że wzmacnia je, powstrzymując przed łamaniem i rozdwajaniem.

Kto może nosić hybrydowy manicure?

Ten rodzaj manicure został stworzony z myślą o osobach, które ze względu na specyfikę wykonywanej pracy nie mogą zbyt długo cieszyć się trwałością lakieru do paznokci. Klasyczne lakiery odpryskują i zmywają się pod wpływem np. kontaktu z wodą, podczas gdy w przypadku lakierów hybrydowych ten problem nie występuje. Na ten typ manicure mogą zdecydować się jednak wszyscy. Z „hybryd” mogą korzystać zarówno klienci salonów kosmetycznych, jak i w łatwy sposób można je nakładać samodzielnie, w zaciszu swojego domu.

Możliwość komentowania Na czym polega manicure hybrydowy? została wyłączona