manicure hybryda
Kosmetyki

Lakier hybrydowy – co trzeba wiedzieć?

Manicure hybrydowy to coraz popularniejsza w Polsce metoda stylizacji paznokci. Jej największą zaletą jest to, że łączy tak naprawdę wszystkie najważniejsze atuty zwykłego żelu i tradycyjnego lakieru. Oryginalne lakiery do hybryd charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrą trwałością, dlatego też tak wiele kobiet korzysta z ich olbrzymiego potencjału.

Jakie są największe zalety?

Profesjonalny lakier hybrydowy od renomowanego producenta Provocater jest bardzo wytrzymały na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne. Jest to doskonały wybór dla aktywnych kobiet, które nie mają czasu na codzienną pielęgnację paznokci. Dla wielu kobiet największym atutem lakieru hybrydowego jest jednak niespotykany połysk i niesamowite nasycenie kolorów. Oryginalne lakiery do hybryd po prawidłowym nałożeniu, mogą zostać na paznokciach nawet przez kilka tygodni.

O czym należy pamiętać?

Lakier hybrydowy nie schnie tak jak zwykły lakier do paznokci. Między innymi dlatego też warto wyposażyć się w profesjonalną lampę LED albo UV. Sprzęt tego typu jest doskonałym wyborem dla kobiet, które chcą wykonać samodzielnie manicure w domu. Kobiety, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie nałożyć lakier hybrydowy, mogą oczywiście skorzystać z usług salonów kosmetycznych. Praktycznie w każdym mieście można znaleźć doświadczone manicurzystki, które oferują hybrydowy lakier. Ceny zabiegu są bardzo przystępne zwłaszcza, jak zwróci się uwagę na niespotykaną żywotność lakieru. Godne polecenia są przede wszystkim nowoczesne lakiery 3w1.

Możliwość komentowania Lakier hybrydowy – co trzeba wiedzieć? została wyłączona