Zabiegi estetyczne

Biżuteria do piercingu Nipple, jak ją dobrać?

Jeśli chodzi o piercing Nipple, to bez wątpienia jest bardzo chętnie wybierany i nie budzi już zdziwienia. Szczególnie że kolczyki Nipple są coraz bardziej powszechne i możemy kupić je coraz łatwiej i w wielu dostępnych wzorach i kolorach. Nie tylko mamy szansę na wybranie opcji bardziej wiszącej, a także możemy zdecydować się na kolczyk przylegający, który nie sprawia dyskomfortu, a także jest bardziej dyskretny, na czym zależy wielu klientom. 

Kolczyk Nipple, jaki jest najtańszy?

Bardzo wielu klientów zastanawia się, jaki kolczyk do Nipple będzie odpowiedni na sam początek, kiedy nie jesteśmy pewni, czy jest to rodzaj piercingu dla nas. Kiedy nie chcemy wydawać zbyt dużej kwoty na początek, to biżuteria do piercingu Nipple wykonana ze stali chirurgicznej może okazać się najlepsza. Możemy liczyć na to, że stal chirurgiczna będzie dla nas bezpieczna, a także że znajdziemy wiele wzorów do wyboru, tych bardziej i mniej ozdobnych. 

Jakie kolczyki do piercingu Nipple wybiera się najczęściej?

Najczęściej wykorzystuje się kolczyki kółka, sztangi, a także różnego rodzaju podkowy. W zależności od tego, czego oczekuje klient jedne, są bardziej ozdobne, a drugie bardzo delikatne. Mamy więc pełen pakiet wzorów do wyboru, co sprawia, że możemy wybrać dla siebie taki kolczyk, który spełni w całości nasze oczekiwania. Kiedy chcemy zainwestować w kolczyk większą kwotę, to warto pomyśleć o opcji złotej i srebrnej, jednak te będą kosztować nas więcej, a także na rynku tego rodzaju biżuterii jest zdecydowanie mniej.

Możliwość komentowania Biżuteria do piercingu Nipple, jak ją dobrać? została wyłączona