Uncategorized

Wyjątkowy dzień bez kompleksów? Z pomocą przychodzi Otostick

Zbliża się ważna uroczystość i wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Radosną ekscytację burzy tylko defekt, który sprawia, że wszystkie Twoje myśli koncentrują się wyłącznie wokół tego, jak go ukryć.

  Odstające uszy są zmorą blisko 5% populacji. Ta niepozorna wada odbiera poczucie pewności siebie i potrafi skutecznie utrudniać kontakty towarzyskie. Czy istnieje sposób na błyskawiczne pozbycie się jej i poprawę swojego wyglądu? Okazuje się, że 

     Szybki sposób na korektę odstających uszu

  Większość osób, borykających się z problemem odstających uszu chciałaby się go pozbyć raz na zawsze. Jedynym trwałym sposobem, który likwiduje taką wadę, jest zabieg chirurgiczny. Nie każdy jednak chce się poddawać kosztownej operacji.

  Właśnie dla takich osób przeznaczony jest korektor odstających uszu Otostick. Zapewnia on natychmiastowy efekt, niwelując wadę za pomocą przyklejanej do ucha protezy. Jest to sposób bezinwazyjny i bezpieczny. Idealny dla osób, którym zależy na jednodniowej poprawie wyglądu.

  Ślub, wesele czy inna uroczystość to doskonała okazja, aby wypróbować taki produkt i dzięki temu czuć się 

     Otostick — na co dzień czy od 

  Otostick to sposób na pozbycie się kompleksu nie tylko podczas ważnej uroczystości. Nadaje się również do codziennego stosowania. Silikonowa proteza jest przyklejana do małżowiny i głowy w miejscu za uchem, a więc dyskretnie koryguje wadę.

  Otostick mocowany jest za pomocą hipoalergicznego kleju, który jest bezpieczny dla skóry. Niektóre osoby z wyjątkowo wrażliwą skórą mogą początkowo odczuwać dyskomfort i podrażnienie, zaradzi temu jednak pielęgnacja za pomocą natłuszczających kremów.

  Jedną parę Otostick można nosić dotąd, dopóki proteza nie zacznie się samoczynnie odklejać. Wówczas należy ją wymienić. Im dłużej stosowany jest korektor, tym dłużej się trzyma bez konieczności wymiany. Wynika to z tego, iż z upływem czasu małżowina uszna staje się bardziej elastyczna i niejako przyzwyczaja się do nowego 

   Ślub, przyjęcie czy zwykłe wyjście na dyskotekę nie musi już być zmorą dla osób cierpiących z powodu kompleksu odstających uszu. Wystarczy niepozorny gadżet, aby poczuć się komfortowo i móc bez wstydu spiąć włosy.

Możliwość komentowania Wyjątkowy dzień bez kompleksów? Z pomocą przychodzi Otostick została wyłączona