Kosmetyki

Sposób na piękne brwi i rzęsy

Każda kobieta chciałaby mieć piękne oczy – one przyciągają wzrok i sprawiają, że od razu czujemy się atrakcyjniejsze. Jednak niestety niewiele kobiet jest naturalnymi posiadaczkami pięknych, naturalnych, czarnych rzęs, dlatego warto trochę czasem pomóc naturze. Co można zrobić?

Henna RefectoCil – ciekawy pomysł na samodzielne brwi

Oczywiście zatem warto pomyśleć o samodzielnym wykonaniu takich pięknych brwi. Jak to zrobić? Otóż z pomocą przychodzi tutaj henna od firmy RefectoCil. Według licznych opinii użytkowniczek ma ona wiele zalet, spośród których wymienić można przede wszystkim mocną, wyrazistą pigmentację, żelową konsystencję, duże, bardzo wydajne opakowanie oraz trwałość makijażu. Jak wykonać samodzielnie takie brwi i rzęsy za pomocą henny RefectoCil?

Henna RefectoCil – sposób nakładania

Na początek oczywiście musimy bardzo dokładnie oczyścić całą twarz. Ważne jest to, żeby usunąć resztki makijażu. Później trzeba nadać brwiom taki kształt, jaki chcemy mieć – zdecydowanie łatwiej jest to zrobić wcześniej, niż po ich pofarbowaniu. 

Warto w tym momencie podkreślić, że właściwie Henna RefectoCil jest bardzo łatwa do stosowania. W opakowaniu znajduje się tubka z henną oraz specjalna szpatułka. Trochę henny należy wycisnąć na najlepiej jakąś plastikową podkładkę, która potem będzie mogła iść do kosza. Następnie dodaje się dwie kropelki wody utlenionej do henny, miesza szpatułką do uzyskania jednolitej konsystencji i to w zasadzie wszystko. Wystarczy nałożyć ją na brwi, poczekać kilka minut i zmyć wacikiem.

Możliwość komentowania Sposób na piękne brwi i rzęsy została wyłączona